Stínítko, clona na kočárek
Vložil(a): Fany, 8. 5. 2015 21.05
Jaké používáte stínítko nebo clonu na kočárek? Včera jsme vyměnili hluboký kočárek za sporťák a nemůžu se s tím domluvit, pořád na malého někama svítí..
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 15. 1. 2018, 11.08
máme přídatnou clonu na střechu kočárku
Mygara, 18. 8. 2017, 17.57
výborné jsou také ty přídatné stínítka, která přiděláte na střechu u kočárku
Fuga, 22. 11. 2016, 10.31
já si na to ušila clonu, která se dá přivázat ke konstrukci kočárku
k.o.r.i.n.e.k, 16. 10. 2016, 16.05
Já jsem tedy vždy zakrývala plenou a jinak to neřešila
Peta Johansson, 26. 1. 2016, 20.24
Mame kocarek hartan a k nemu destnik - da se polohovat do vsech stran.
Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 16.14
Měli jsme slunečník a byl na nic, jakmile zafoukal vítr nebo jsme změnili směr jízdy, bylo třeba ho pořád upravovat. Plínka se neosvědčila, malej neviděl ven, příště bych šla do clony.
Katka, 10. 5. 2015, 15.50
Plínka
Estrela113, 9. 5. 2015, 20.52
Já jsem koupila stínitko Emitex a bylo to na nic, takže jsem dál používala plínu.
Fany, 10. 5. 2015, 21.07
To se mi zrovna zdálo dobré, dívala jsem se na něho na internetu. Dobře, že to vím.