Stínítko, clona na kočárek

zobrazeno 2403×

Vložil(a): Fany, 8. 5. 2015 21.05

Jaké používáte stínítko nebo clonu na kočárek? Včera jsme vyměnili hluboký kočárek za sporťák a nemůžu se s tím domluvit, pořád na malého někama svítí..

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 15. 1. 2018, 11.08

máme přídatnou clonu na střechu kočárku

Mygara

Mygara, 18. 8. 2017, 17.57

výborné jsou také ty přídatné stínítka, která přiděláte na střechu u kočárku

Fuga

Fuga, 22. 11. 2016, 10.31

já si na to ušila clonu, která se dá přivázat ke konstrukci kočárku

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 16. 10. 2016, 16.05

Já jsem tedy vždy zakrývala plenou a jinak to neřešila

Peta Johansson, 26. 1. 2016, 20.24

Mame kocarek hartan a k nemu destnik - da se polohovat do vsech stran.

Itany, 6. 12. 2015, 14.32

zakrývala jsem jen plínkou a stačilo to

Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 16.14

Měli jsme slunečník a byl na nic, jakmile zafoukal vítr nebo jsme změnili směr jízdy, bylo třeba ho pořád upravovat. Plínka se neosvědčila, malej neviděl ven, příště bych šla do clony.

mckvak, 31. 5. 2015, 6.44

Taky plínku - levné a praktické řešení, plus se vejde všude

Katka

Katka, 10. 5. 2015, 15.50

Plínka

Estrela113, 9. 5. 2015, 20.52

Já jsem koupila stínitko Emitex a bylo to na nic, takže jsem dál používala plínu.

Fany

Fany, 10. 5. 2015, 21.07

To se mi zrovna zdálo dobré, dívala jsem se na něho na internetu. Dobře, že to vím.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů