Terénní kočárek xRover
Vložil(a): Barunka5691, 29. 10. 2015 10.54
Ahoj maminky, nemáte některá zkušenost s kočárkem xRover? Znáte to? Jde o sportovní kočárek, vypadá to bytelně a bezpečně. Co myslíte, co na to říkáte?? Děkuji!!!
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 5. 3. 2018, 11.20
nemám bohužel zkušenost
Mygara, 22. 1. 2018, 12.35
vypadá dobře a hlavně má nízko těžiště, tak se jen tak nepřevrátí
Fuga, 24. 11. 2016, 11.07
osobně nejsem pro trojkolky z důvodu možnosti, že se může převrátit, ale tento má velká a zároveň natočená kola, tak vypadá slibně
Barunka5691, 2. 11. 2015, 13.47
Jj, tohle se dá právě také zapřáhnout za kolo... Do města asi něco menšího, ale my bydlíme na okraji Prahy, takže na prochajdy do les a okolí se nám bude asi vyplatí.... Jedu se na něj mrknout tenhle týden