Terénní kočárek xRover

zobrazeno 4807×

Vložil(a): Barunka5691, 29. 10. 2015 10.54

Ahoj maminky, nemáte některá zkušenost s kočárkem xRover? Znáte to? Jde o sportovní kočárek, vypadá to bytelně a bezpečně. Co myslíte, co na to říkáte?? Děkuji!!!

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 5. 3. 2018, 11.20

nemám bohužel zkušenost

Mygara

Mygara, 22. 1. 2018, 12.35

vypadá dobře a hlavně má nízko těžiště, tak se jen tak nepřevrátí

Fuga

Fuga, 24. 11. 2016, 11.07

osobně nejsem pro trojkolky z důvodu možnosti, že se může převrátit, ale tento má velká a zároveň natočená kola, tak vypadá slibně

DenisaC, 21. 11. 2015, 20.25

Tak na to teda koukám!

mckvak, 5. 11. 2015, 21.23

Tohle jsem v Praze videla, zkusenost nemam, ale docela se mi libi, ovsem my dost jezdime do terennu a tam tohle nevim no jak v lese :X

Alexandra, 22. 11. 2015, 11.29

Tento kočárek je právě do terénu jako dělaný... za kolo, nebo do lesa na procházky. Má nízku těžiště a bytelnou konstrukci, kolečka přesně do terénu. To přední kolo (na obrázku) se dá vyměnit za malé, nebo za speciální držák za kolo.

dasza, 30. 10. 2015, 14.22

Zkusemosti nemam.ani sem jej nevidela na zivo...ale vypada bytelne..na sport kdyz se hodne sportuje proc ne..ale ja dost cestuju busem a vlakem a tady ty robustni kocarky pro ne nejsou...jen s vozikem za kolo.krery byl pak kocarek sem jezdila a behala..

Barunka5691, 2. 11. 2015, 13.47

Jj, tohle se dá právě také zapřáhnout za kolo... Do města asi něco menšího, ale my bydlíme na okraji Prahy, takže na prochajdy do les a okolí se nám bude asi vyplatí.... Jedu se na něj mrknout tenhle týden

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů