Výběr kočárku

zobrazeno 2229×

Vložil(a): Olla, 25. 3. 2017 11.41

Ahoj, jsem úplná začátečnice co se týče výběru kočárku a celé výbavičky, ale ten kočárek mi přijde, že je nejtěžší vybrat. Vím, že je tady mnoho diskuzí ohledně výběru kočárku, ale jsou pro mě už moc "odborné", řeší se tam určitě typy, značky. Já bych potřebovala poradit od čeho mám začít.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

MajkaD, 24. 10. 2023, 20.44

Já sháním hluboký kočárek, který zvládne i terén. Jaké máte zkušenosti, můžete prosím sdílet s jakým jste spokojení?

Bejanela, 4. 10. 2019, 10.53

maminky, podle čeho vybírate kočárek? Myslím ten klasicky s hlubokou korbičkou

LauraI, 20. 8. 2019, 13.57

Za mě jsou nejlepší trojkombinace, kdypokud má člověk auto, tak využije všechny tři části. Nedala bych dopustit na kočárek od Inglesiny. Pořád jsem si říkala, proč ty maminy vyhazují tolik peněz za kočárky, ale naprosto to chápu. Původně jsem měla kočárek jiný a ten nám nevydržel a ani nevyhovoval, tak jsem musela koupit nový a to už jsem se naštvala a trochu víc investovala a fakt se to vyplatí )

Sonia, 11. 5. 2019, 22.28

Ty jejich prodavačky jsou super. Škoda, že nejsou takhle milé všude. Hnedka by se jinak nakupovalo. Malvík mám hrozně ráda a vždycky mě tam naláká nějaká jejich akce, na kterou narazím na jejich stránkách.

Olla, 12. 5. 2019, 21.12

A jaký si vybrala kočárek jestli se můžu zeptat ?

Sonia, 18. 5. 2019, 15.27

Já jsem se zamilovala do Inglesie a když jsem ho viděla na prodejně, tak jsem ho prostě musela mít www.malvik.cz/Kocarky/Kombinovane-kocarky-13/Inglesina-Aptica-4v1-2018-Cashmere-Beige akorát bych příště brala tu tmavší verzi, jelikož je to docela mazec to udržovat pořád čisté, hlavně když jsou děti větší a v tom kočárků jí a všude ťapkají s těma špinavýma ručičkama.

Olla, 16. 7. 2019, 15.04

A je v malvíku dobrý servis ? protože pořád si ještě nejsem s výběrem jistá, tak bych potřebovala trochu pomoct

LauraI, 27. 4. 2019, 23.09

Já jsem co se dalo kupovala v Malvíku. Ač nejsem z Prahy, tak jsem si tam vždycky ráda zajela, protože maj ívelký výběr, dobré ceny a hlavně milé prodavačky. Škoda, ře něco takového není aji u nás v Prostějově.

Sonia, 9. 2. 2019, 12.48

Holky, nebyla teď některá z vás v tom novém Malvíku ?

LauraI, 21. 8. 2018, 22.15

Též máme emmaljungu a rozhodně bych neměnila. Příští rok se nám narodí druhé dítě, takže kočárek bude mít nadále využití a i přes to, že dostává s prvním dítětem zabrat, tak vypadá pořád jako nový. Ta volba materiálu se jim fakt povedla a díky nepromokavému povrchu se hrozně pěkně udržuje.

Olla, 28. 12. 2017, 22.15

Já jsem s emmaljungou taky maximálně spokojená před pořízením jsem byla docela na rozpacích kvůli té ceně, ale teď toho nelituju

IvčaSemi, 14. 1. 2018, 16.17

Kde jsi ho kupovala ?

Sonia, 19. 1. 2018, 22.37

Jaký tip Ollo máte ?

Olla, 24. 1. 2018, 19.17

Mám holky tady tento www.malvik.cz/Kocarky/Trojkombinace/Emmaljunga-Hluboka-korba-Sportovni-sedacka-Mondial-2017

Letissie, 8. 6. 2018, 21.30

Jaký máš konkrétně model jestli bych se mohla zeptat a kde si ji pořídila ? Dívala jsem se, že hodně dobré recenze má prodejna Baby place, ale ti jsou až v Ostravě

Sonia, 19. 12. 2017, 12.16

Emmaljunga je super, doporučovala mi ho i paní prodavačka v Malvíku. Nakonec jsem si odvezla tady tento www.malvik.cz/Kocarky/Sportovni-kocarky/Emmaljunga-Super-Nitro-sport-kocarek-2016

Olla, 12. 12. 2017, 18.05

Tak děkuji moc za rady, nakonec jsem pořídila opravdu emmaljungu, i když se na na tento kočárek manžel zrovna moc netvářil, ale teď když v něm vozí malou, tak se prsí, jak dobře pořídil a že máme fakt dělo

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů