Kojení a dokrmování, máte zkušenost?
Vložil(a): Catlina, 17. 5. 2021 15.49
Zdravím, holky dokrmujete, když kojíte? Malej má skoro tři měsíce a máme období, kdy je pořád u prsu a mám pocit, že mu moje mlíko nestačí. Nemáte podobnou zkušenost?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Eliška Kozlova, 17. 5. 2021, 18.31
To je normální období růstu, čím víc budete kojit, tím víc mléka se bude tvořit, ano několik dní to trvá, ale určitě bych neprikrmovala, na to je brzo a časem se intenzita zmírní. Začala bych kolem půl roku zeleninovými příkrmy. Um ani kaše dobré nejsou.
patricia077, 19. 5. 2021, 15.09
Mrkvička je už od čtvrtého