Miminko se u jídla vrtí a vystrkuje lahev ven
Vložil(a): nikolava, 25. 10. 2015 9.28
Dobrý den, prosím o radu. Mám 2 měsíčního syna plně na UM. Minulý týden začal blbnout u jídla. Dřív vypil 120ml najednou. Ale ted vypije 90, začne se vrtět, vystrkovat flašku ven a strčí si ručičku do pusy... Otevře pusu, 2krát si lokne a znova. Někdy už prostě nechce a někdy se znova přicucne a zbytek vypije v pohodě. Dělá to i po 8h hodinovým spánku. Nevíte čím by to mohlo být? Děkuji
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 5. 3. 2018, 11.38
takže se opravdu jen bavil a zkoušel trpělivost
Mygara, 22. 1. 2018, 13.17
každé dítě se nějak vyvíjí a zkouší maminčinu trpělivost
Peta Johansson, 13. 3. 2017, 20.37
Baví se ☺
k.o.r.i.n.e.k, 6. 12. 2016, 17.34
Potřebuje nějakou novou zábavu Přestal to pak dělat?
k.o.r.i.n.e.k, 6. 12. 2016, 18.09
To syn by nejraději pil mléko pořád a to rovnou ze zdroje
Fuga, 24. 11. 2016, 11.00
asi si s vámi hraje a čeká na reakce
petrao, 30. 9. 2016, 15.55
Taky se nám děje něco podobného, já to přičítám menstruaci která ss mi objevila a prý ovlivňuje chuť mlicka
[email protected], 20. 1. 2016, 10.35
jej malýmy dělá úplně to samé akorát se začne úplně šponova. jak si vytáhne flašku tak řve když ho krmím musím s ním chodit je to o nervy dr.my akorát řekl tak se chce nosit
louskacek2, 18. 11. 2015, 16.50
Me to ted syn zacina delat u prsa dost casto souvisi s kadenim. Dam odrihnout na chvilku polozim a pak se hned zas chytne☺