Mohou adoptivní matky kojit?
Vložil(a): snany, 25. 1. 2018 21.11
Článek, který jistě stojí za přečtení http://adopce-donaha.infoblog.cz/clanek/o-kojeni-meho-adoptovaneho-syna-70027/
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Soniiiciii, 26. 11. 2018, 20.27
Já si taky myslím, že mateřské mléko je nejlepší pro dítě, o tom není pochyb. Ale na rovinu říkám, že s tímto jsem se v praxi nesetkala
Fuga, 28. 1. 2018, 7.25
to je naprosto úžasné
Žofinka, 27. 1. 2018, 6.36
to musí být nádhera, ale je to jen tím krásným citem a pudem, úžasné
Mygara, 27. 1. 2018, 6.26
to je úžasné, že to jde