Pití ve vedrech
Vložil(a): Nikoll, 28. 6. 2016 15.33
Ahoj maminky, mám holčíčku, tři a třičtvrtě měsíce. Co dáváte pít takle malému prckovi mimo mlíčko ve vedrech? Jen čistou vodičku nebo vaříte i nějaký čajík, případně co máte ozkoušeno? Na ovocné šťávičky je asi ještě maličká, i když si je děláme doma sami. Děkuji všem za rady
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 7. 12. 2017, 16.37
nejlepší je více kojit a případně dát čistou vodu
Peta Johansson, 13. 3. 2017, 20.30
Stačí kojit, ale vodu taky může.
Fuga, 9. 12. 2016, 10.26
dávala jsem čistou vodu a kojila
Petra Schoberová, 1. 7. 2016, 13.06
Prckovi jsem v tomto obdobi davala vodu nebo fenyklovy cajik slabounky
Také jenom kojím, pořád, klidně po hodině... Pokud je mimčo kojené dostatečně, nedoporučuje se přidávat nic. Akorát to nemůžu vysvětlit zbytku rodiny - tchýně, tetičky, babičky... Pořád dokola omílají, že bych jí měla dávat čajíček. Když to slyším už mám osypky!!! Grrrrrrr.....
jitkamety, 29. 6. 2016, 14.16
já jen kojím