Tekoucí mlíko

zobrazeno 2470×

Vložil(a): Jarka mmm, 14. 6. 2017 2.43

Zdravím :). Jde nějak šikovně řešit to,když se samovolně spouští mlíko? Jde mi o to,že jsem často natlakovana a když se mi spustí,je ho hodně. Hlavně samozřejmě v noci/ráno,ale hodně i přes den. Nosím vložky do podprsenky,což hodně leze do peněz. Teď jsem si navíc koupila nějaký levnější a jsou děsný,zase jsem se probudila celá zlita a i přes den moc nestíhaj. Latkovy už vůbec ne. Existují nějaké lapace mlíka,ale moc si to nedovedu představit (pohodlí,funkčnost). Jak jste to řešily vy? Při samotném kojení musím mít zinky...

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Gabullka, 5. 9. 2022, 12.56

Co jednorázové nebo prací vložky? Jaká značka je má opravdu kvalitní a nebude přes ně mléko prosakovat na oblečení?

vaniilla, 31. 8. 2017, 19.30

Existují takové silikonové chrániče na bradavky, které zachytí i mlíko, ale nevím kolik... (např. Chránič bradavek Medela - našla jsem o tom tohle: Další pomůckou, která je opravdu užitečná, je chránič bradavek. Jsou maminky, kterým mléko doslova teče z prsou, zároveň jsou i maminky, které bolestí nesnesou na prsou ani oděv. Chránič bradavek se tak vkládá do podprsenky, kde mohou prsa dýchat, urychluje proces hojení a zabraňuje i tvorbě plísní.)

Jarka mmm, 1. 9. 2017, 8.30

Děkuji, to už jsem prodiskutovala a oni v leže těčou a já mám největší problém právě v noci, navíc kojím v leže .

vaniilla, 3. 9. 2017, 9.22

Aha... no snad najdete nějaké řešení a snad to brzo přejde.

vendy.z, 23. 6. 2017, 7.09

Tohle jsem moc nemívala, jen zpočátku

Jarka mmm, 23. 6. 2017, 7.54

To seje máte

nikolava, 16. 6. 2017, 11.46

Myslím, že by byly fajn látkové vložky

Jarka mmm, 16. 6. 2017, 13.31

Ty mám a absolutně nestacej ,jsou okamžitě durch.

darzanka, 16. 6. 2017, 11.25

Mě se mlíko spouštělo taky hrozně, nejlepší na to byly vložky do podprsenky od johnsons, ty docela vydržely. A pak se to naštěstí tak po půl roce konečně upravilo tak, že jsem si jen vycpávala vždy druhé prso při kojení plínkou. Už se mi to pak naštěstí nespouštělo samo.

Jarka mmm, 16. 6. 2017, 13.32

Jo,ty jsou nejlepší . Jen mám hroznou spotřebu,takže to faktleze do peněz...

darzanka, 17. 6. 2017, 9.24

Chce to je vždycky kupovat v akci. Je fakt, že kdyby to člověk měl pokaždé koupit za těch 130 korun nebo kolik to stojí, tak by se musel zbláznit:).Já si tenkrát i naivně koupila takové ty látkové. Drahé to bylo jak pes a asi po pěti vteřinách kojení byly durch. A to jsem měla dvě najednou:).

Jarka mmm, 17. 6. 2017, 14.46

Já je kupiju za 160 ,v akci jsem na ně zatím nenarazila . Latkovy mi taky lezej doma .

darzanka, 18. 6. 2017, 10.43

Já je vždycky takhle v akci koupila střídavě v tescu nebo v dm.

Fuga

Fuga, 16. 6. 2017, 6.30

lapače jsou, ale není to nic pohodlného a je to neforemné

Jarka mmm, 16. 6. 2017, 8.19

A prej pretejkaj nebo protecou,když se člověk nakloní,takže na noc nepoužitelné.

Mygara

Mygara, 15. 6. 2017, 19.03

mně se mlékov ětšinou spouštělo, když jsem myslela na děti apod. ale vložky to stíhaly, kolegyně to měla horší, 1. 3 měsíce chodila vycpaná látkovými plenami

Čertice, 15. 6. 2017, 9.27

Malý bude mít zítra rok a teče mi pořád u starších dětí, jsem to neměla. Používám tampony z Rossmenu, nejsou tak drahé. Potřebuji tak 4 denně.

vendy.z, 15. 6. 2017, 7.25

S tím jsem problémy neměla, používala jsem látkové prsní vložky....Takové lapače myslím existují, ale moc nechápu jak to funguje...

Lenourecek, 14. 6. 2017, 21.59

Používám látkové a vždy stačily. Při kojení mi mléko občas také teče, ale to na sobě syn vždy plenu...

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů