Tekoucí mlíko
Vložil(a): Jarka mmm, 14. 6. 2017 2.43
Zdravím :). Jde nějak šikovně řešit to,když se samovolně spouští mlíko? Jde mi o to,že jsem často natlakovana a když se mi spustí,je ho hodně. Hlavně samozřejmě v noci/ráno,ale hodně i přes den. Nosím vložky do podprsenky,což hodně leze do peněz. Teď jsem si navíc koupila nějaký levnější a jsou děsný,zase jsem se probudila celá zlita a i přes den moc nestíhaj. Latkovy už vůbec ne. Existují nějaké lapace mlíka,ale moc si to nedovedu představit (pohodlí,funkčnost). Jak jste to řešily vy? Při samotném kojení musím mít zinky...
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Existují takové silikonové chrániče na bradavky, které zachytí i mlíko, ale nevím kolik... (např. Chránič bradavek Medela - našla jsem o tom tohle: Další pomůckou, která je opravdu užitečná, je chránič bradavek. Jsou maminky, kterým mléko doslova teče z prsou, zároveň jsou i maminky, které bolestí nesnesou na prsou ani oděv. Chránič bradavek se tak vkládá do podprsenky, kde mohou prsa dýchat, urychluje proces hojení a zabraňuje i tvorbě plísní.)
Mě se mlíko spouštělo taky hrozně, nejlepší na to byly vložky do podprsenky od johnsons, ty docela vydržely. A pak se to naštěstí tak po půl roce konečně upravilo tak, že jsem si jen vycpávala vždy druhé prso při kojení plínkou. Už se mi to pak naštěstí nespouštělo samo.
Chce to je vždycky kupovat v akci. Je fakt, že kdyby to člověk měl pokaždé koupit za těch 130 korun nebo kolik to stojí, tak by se musel zbláznit:).Já si tenkrát i naivně koupila takové ty látkové. Drahé to bylo jak pes a asi po pěti vteřinách kojení byly durch. A to jsem měla dvě najednou:).
Fuga, 16. 6. 2017, 6.30
lapače jsou, ale není to nic pohodlného a je to neforemné
Mygara, 15. 6. 2017, 19.03
mně se mlékov ětšinou spouštělo, když jsem myslela na děti apod. ale vložky to stíhaly, kolegyně to měla horší, 1. 3 měsíce chodila vycpaná látkovými plenami
Lenourecek, 14. 6. 2017, 21.59
Používám látkové a vždy stačily. Při kojení mi mléko občas také teče, ale to na sobě syn vždy plenu...