Testování kojeneckých mlék

zobrazeno 4091×

Vložil(a): patricia077, 16. 11. 2017 11.44

Narazila jsem na hodnocení UM, pokud někoho bude zajímat, může juknout... http://www.ceskatelevize.cz/porady/1097429889-cerne-ovce/217452801081010/0/51942-vyziva-pro-deti/

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Gabullka, 23. 6. 2022, 14.36

Podle čeho jste vybíraly kojenecké mléko?

Letissie, 24. 6. 2022, 21.37

Já jsem vybírala podle složení a taky jsem dostala dobré doporučení takže já jsem to zas tak složité s výběrem neměla .

Gabullka, 25. 6. 2022, 22.26

Aha a mohla bych vědět jaké mléko si dítěti dávala?

Letissie, 28. 6. 2022, 9.33

Jistě … kupovala jsem kojenecké mléko od výrobce Colvia. Šla jsem do něj hlavně kvůli složení. Obsahuje kravské kolostrum, takže jsem nemusela mít obavy, že bude prcek ochuzený o vitamíny, co jsou v mateřském mléce, které jsem bohužel neměla.

Alexx, 24. 3. 2020, 21.42

Jj, určitě. Pokud má tyto problémy, tak bych ten Sunar brala všemi deseti.

Lauris, 26. 6. 2019, 22.09

Zajímavý pořad, já vím, že kojení je to nejlepší co může matka dítěti předat ale já jsem vděčná za to, že jsem na UM. Dokud jsem kojila tak to byla katastrofa, malá věčně brečela, pořád na prsu, nespala hrůza. Nějaké měsíce jsme odkojily ale opravdu co je na UM tak mám spokojené, šťastné spící dítě a ušetřených dost nervů.

patricia077

patricia077, 27. 6. 2019, 7.08

Určitě lepší spokojená matka a dítě než nervy s kojením i když já to nakonec u obou dětí dala ale byl to boj záněty nemoce děti atd

Alexx, 26. 10. 2018, 10.28

U všech tří dětí jsme UM dávali. Dřív nebo později na to prostě došlo. Jinak my jsem dávali rovnou Sunar. U prvního jsme teda zkusili před Sunarem ještě jiné, ale nakonec jsme zůstali u Sunaru. To je prostě stejně to nejlepší mléko.

patricia077

patricia077, 26. 10. 2018, 10.59

Sunar jsem taky občas dávala ale děti nebyly vybíravé, chutnalo jim více značek

V007A, 3. 12. 2017, 7.38

Malá nikdy UM neměla,do třech let kojena ☺ prso je prso.

patricia077

patricia077, 3. 12. 2017, 13.23

uf to si neumím představit, syn skoro rok a půl je sice taky kojený ale dostává i UM to bych musela být dojná kráva aby mu to stačilo

V007A, 3. 12. 2017, 14.10

To neee, vždyť se v prstech tvoří,to co dítě potřebuje. ?

patricia077

patricia077, 3. 12. 2017, 14.19

jj ale jen určitou dobu

V007A, 4. 12. 2017, 6.42

Ano,určitou dobu,tzn. po dobu kojení. Matka příroda je chytrá. ☺

patricia077

patricia077, 4. 12. 2017, 9.14

JJ ale nejvíc první půl rok pak už těch látek v mléce moc není ale tak každý dělá co chce

vendy.z, 25. 11. 2017, 19.46

Mlíčko už nepotřebujeme, syn ani nikdy nechtěl - vždy to vyplivl

patricia077

patricia077, 25. 11. 2017, 19.54

martinazab, 19. 11. 2017, 18.37

My tiež ešte prso iba. Ale pri staršom sme dávali Hami.

patricia077

patricia077, 19. 11. 2017, 20.30

Ja sice taky jeste kojim ale um jako doplněk dávám cca od necelého roku

Zdeňka S., 19. 11. 2017, 15.46

Taky u nás vede prso. UM jsem ještě nekupovala

patricia077

patricia077, 19. 11. 2017, 16.19

vůbec jo? Tak to tě obdivuji protože ji sice pořád kojím ale ještě musím dávat UM protože mléko prostě miluje

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 20. 11. 2017, 20.38

Já také ne kojím v kuse už dva a půl roku a fakt mi z toho už hrabe

patricia077

patricia077, 20. 11. 2017, 21.14

To se ti nedivim ja kojím jen občas a manžel vzdy uz zas mu cpes prso az půjde na vysokou tak bude furt kojeny atd

V007A, 3. 12. 2017, 14.11

Super!!! Prso,prso,prso!!!! ?

jitkamety

jitkamety, 19. 11. 2017, 10.54

My už UM nastesti nepoterbujeme ale pro zajimavost mrknu

patricia077

patricia077, 19. 11. 2017, 11.07

.-)

Lenourecek, 18. 11. 2017, 22.29

Zatím to není aktuální a doufám, že ani nikdy nebude

patricia077

patricia077, 19. 11. 2017, 9.23

Nehodláš dávat vůbec UM? Já teda sice pořád kojím, ale syn mléko rád, takže aby mi nevisel na prsu celý den v jeho věku, tak teda dávám

Lenourecek, 20. 11. 2017, 21.25

Staršího jsem kojila do 21 měsíců, potom jsem mu UM zkusila dát jednou a nechtěl ho pít. Mladší má zatím 3 příkrmy za den a jinak kojím a doufám, že ještě dlouho budu, pokud budu alespoň do roka, tak Um také dávat nebudu

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů