Testování kojeneckých mlék
Vložil(a): patricia077, 16. 11. 2017 11.44
Narazila jsem na hodnocení UM, pokud někoho bude zajímat, může juknout... http://www.ceskatelevize.cz/porady/1097429889-cerne-ovce/217452801081010/0/51942-vyziva-pro-deti/
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Zajímavý pořad, já vím, že kojení je to nejlepší co může matka dítěti předat ale já jsem vděčná za to, že jsem na UM. Dokud jsem kojila tak to byla katastrofa, malá věčně brečela, pořád na prsu, nespala hrůza. Nějaké měsíce jsme odkojily ale opravdu co je na UM tak mám spokojené, šťastné spící dítě a ušetřených dost nervů.
patricia077, 27. 6. 2019, 7.08
Určitě lepší spokojená matka a dítě než nervy s kojením i když já to nakonec u obou dětí dala ale byl to boj záněty nemoce děti atd
patricia077, 26. 10. 2018, 10.59
Sunar jsem taky občas dávala ale děti nebyly vybíravé, chutnalo jim více značek
patricia077, 3. 12. 2017, 13.23
uf to si neumím představit, syn skoro rok a půl je sice taky kojený ale dostává i UM to bych musela být dojná kráva aby mu to stačilo
patricia077, 3. 12. 2017, 14.19
jj ale jen určitou dobu
patricia077, 4. 12. 2017, 9.14
JJ ale nejvíc první půl rok pak už těch látek v mléce moc není ale tak každý dělá co chce
patricia077, 25. 11. 2017, 19.54
martinazab, 19. 11. 2017, 18.37
My tiež ešte prso iba. Ale pri staršom sme dávali Hami.
patricia077, 19. 11. 2017, 20.30
Ja sice taky jeste kojim ale um jako doplněk dávám cca od necelého roku
patricia077, 19. 11. 2017, 16.19
vůbec jo? Tak to tě obdivuji protože ji sice pořád kojím ale ještě musím dávat UM protože mléko prostě miluje
k.o.r.i.n.e.k, 20. 11. 2017, 20.38
Já také ne kojím v kuse už dva a půl roku a fakt mi z toho už hrabe
patricia077, 20. 11. 2017, 21.14
To se ti nedivim ja kojím jen občas a manžel vzdy uz zas mu cpes prso az půjde na vysokou tak bude furt kojeny atd
jitkamety, 19. 11. 2017, 10.54
My už UM nastesti nepoterbujeme ale pro zajimavost mrknu
patricia077, 19. 11. 2017, 11.07
.-)
Lenourecek, 18. 11. 2017, 22.29
Zatím to není aktuální a doufám, že ani nikdy nebude
patricia077, 19. 11. 2017, 9.23
Nehodláš dávat vůbec UM? Já teda sice pořád kojím, ale syn mléko rád, takže aby mi nevisel na prsu celý den v jeho věku, tak teda dávám
Lenourecek, 20. 11. 2017, 21.25
Staršího jsem kojila do 21 měsíců, potom jsem mu UM zkusila dát jednou a nechtěl ho pít. Mladší má zatím 3 příkrmy za den a jinak kojím a doufám, že ještě dlouho budu, pokud budu alespoň do roka, tak Um také dávat nebudu