Zánět slepého střeva v těhotenství
Vložil(a): Jarka mmm, 5. 11. 2016 18.50
Zdravím,měla jste některá zánět slepaku během těhotenství? Asi týden mě v jeho oblasti poboliva a párkrát za den to zaboli hodně. Dr.to pak řeknu. Doufám,že to je jen něco skriplyho. Máte zkušenost? V porodnici se mnou tehdy byla maminka,který kvůli slepaku provedli SC,miminko nedonosene :(.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 21. 4. 2017, 21.13
ta operace možná je, ale je veliké riziko podráždění dělohy a tím vyvolání porodu, takže doufám, že to slepák nebyl
Fuga, 26. 1. 2017, 9.46
uf, tak slepák mě minul,naštěstí. Ale co jsem slyšela, tak operace lze, ale hrozí podráždění dělohy a předčasný porod. Ale do jakého týdne to je možné to nevím. Ale asi to u vás slepák naštěstí nebyl
Lusesita25, 19. 11. 2016, 4.03
Spis jestli to nebude neco skripleho nez slepak. Ten provazi zvraceni a teplota, pokud se nemylim.
k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 22.00
Pokud byste měla slepák, tak byste tu jen tak nepsala, hrozně to bolí
k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 22.13
J8 ho neměla, ale z toho co jsem slyšela tak ano
k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 22.19
Je možnéé že každý to má jiné ...
patricia077, 5. 11. 2016, 21.58
Já jsem řešila s gynekologem operace celkově nejen slepé střevo, ale i případně kýlu, říkal, že vždy v krajním případě...kamarádka přijela v srpnu na svoji svatbu z USA a pár dní před svatbou musela do nemocnice, snažili se jí to rozehnat a nakonec se zákroku bohužel nevyhnula a na svatbě měla bolesti, ale nedalo se už nic dělat..
Katka, 5. 11. 2016, 19.32
U slepáku byste měla teplotu a zvracela.
Katka, 5. 11. 2016, 19.56
Gynekologovi se každopádně svěřte, třeba vás pošle alespoň na ultrazvuk nebo vezme krev.