Víkendová výzva: pojďme pojíst venku
Vložil(a): Romanka40, 11. 4. 2020 7.14
Musíme využít víkendu, zabalme si svačinku, nachystejme buřtíky, nabalme ovoce. Prostě využijme sluníčka a udělejme si piknik, grilování, poseďme na pařezu, na balkoně, na terase... My dnes na oběd ugrilujeme kus masa, postavíme stan a po obědě si v něm dáme 20... foto ze včerejška Vkládejte fotečky svých pokrmů, ať to není jen o velikonocích :-D
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
patricia077, 12. 4. 2020, 9.00
Já taky v létě už snídaně
L.janicka.l, 11. 4. 2020, 21.26
Janako, 11. 4. 2020, 19.53
My jsme letos grilovali zatím jednou. Na výlety dělám na svačinu ovoce, ale nefotím to? Vážně si vsichni fotite jídlo??
patricia077, 11. 4. 2020, 20.01
Janako, 11. 4. 2020, 20.04
? Asi budu muset začít víc fotit?
patricia077, 11. 4. 2020, 20.40
No já spíš min potřebuju vymazat už mobil ?
Lenourecek, 11. 4. 2020, 15.41
k.o.r.i.n.e.k, 11. 4. 2020, 13.31
Adrianita, 11. 4. 2020, 11.28
patricia077, 11. 4. 2020, 11.36
Taky budeme nejspíš dnes zas opékat sice to neni moc zdravé..jako malá jsem ani buřty nejedla, opekala jsem si jablko ?, ale atmosféra je fajn
Adrianita, 11. 4. 2020, 11.56
Jako malá jsem pořád chtěla opékat, ale moc příležitostí bohužel nebylo, teď je to lepší.
patricia077, 11. 4. 2020, 15.47
Tak my hodně s pionýrem a pak skautem a taky na brigádách atd jinak s našima taky moc ne