VÝZVA: Šijeme roušky. Která rouška se vám nejvíc povedla?
Vložil(a): Alexandra, 23. 3. 2020 23.07
Spousta z nás šije roušky. Každá má trochu jiný tvar, šijeme ze zbytků látek, co jsme měli doma, různých barev.. pro sebe i ostatní, pro děti. Pochlubte se a podělme se o to, která se vám nejvíc povedla a která vám nebo dětem nejlíp “sedí”?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
naseivanka, 26. 3. 2021, 22.30
Já jsem ráda, že už ta roušková mánie brzy opadne. Tolik peněz už jsem za věci jako je ochranný štít od www.uvex-safety.cz vyhodila, že to snad není možné. Jako matka samoživitelka si pro své děti chci přichystat pořádné překvapení poté, co to všechno opadne. Vydáme se na výlet do Prahy a koupíme si zmrzku na Staromáku.. To zase bude peněz.
k.o.r.i.n.e.k, 5. 4. 2020, 14.17
patricia077, 31. 3. 2020, 7.03
k.o.r.i.n.e.k, 5. 4. 2020, 14.17
Ty jsou hodně fajn, nechtěla bych je v noci potkat