VÝZVA: Šijeme roušky. Která rouška se vám nejvíc povedla?

zobrazeno 1678×

Vložil(a): Alexandra, 23. 3. 2020 23.07

Spousta z nás šije roušky. Každá má trochu jiný tvar, šijeme ze zbytků látek, co jsme měli doma, různých barev.. pro sebe i ostatní, pro děti. Pochlubte se a podělme se o to, která se vám nejvíc povedla a která vám nebo dětem nejlíp “sedí”?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

naseivanka, 26. 3. 2021, 22.30

Já jsem ráda, že už ta roušková mánie brzy opadne. Tolik peněz už jsem za věci jako je ochranný štít od www.uvex-safety.cz vyhodila, že to snad není možné. Jako matka samoživitelka si pro své děti chci přichystat pořádné překvapení poté, co to všechno opadne. Vydáme se na výlet do Prahy a koupíme si zmrzku na Staromáku.. To zase bude peněz.

petym, 8. 4. 2020, 8.01

Prvni pokus byl obdelnik, ale nesedel mi strih. U pokladny mi to lezlo do oci a slzela jsem. Hledala jsem neco jineho az jsem nasla zobacek, jak tomu s dcerou rikame. Nejsem svadlena, tak to byl boj. Neco jsem vypotila

KristinaS, 6. 4. 2020, 13.08

Moje, jsem byla vtipna po nejakem cideru ?

Zlata1, 6. 4. 2020, 8.10

Tak ja usila rucne, kazdemu z rodiny rousku z pliny po dceri co uz nepouziva. Tak mame medvidkovske. Sice to neni presne, ale na to, ze neumim sit, tak jsem to zkusila. Mame aspon tyhle.

Romanka40, 6. 4. 2020, 7.52

Ta je skvela! Nejvic se mi povedla se snoopym

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 4. 2020, 14.17

Ušila jsem jich opravdu hodně, ale nejlepší byla ta se kterou pomáhal syn

Teryk92, 28. 3. 2020, 19.34

Tak u nás takto

Zdeňka S., 27. 3. 2020, 19.26

Děti to vzali po svém

Lenička, 27. 3. 2020, 22.57

Jéé ty jsou maskované i vir se jich lekne.?

patricia077

patricia077, 31. 3. 2020, 7.03

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 4. 2020, 14.17

Ty jsou hodně fajn, nechtěla bych je v noci potkat

Gustawka, 27. 3. 2020, 14.03

u nás šila kolegyně v práci

Minnie, 27. 3. 2020, 8.19

Máme různé. Na provázky, na gumičky (ty jsou za nás lepší), i ty úplně obyčejné co dostává muž v práci. Ale nešila jsem (bepřišiju ani knoflík ) dostali jsme od mé tety, co šije, od muže kolegy paní taky poslala tak jsem ráda. Než jsme dostali, nosili jsme šály a šátky.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů