Výzva - svícen z domácích zdrojů
Vložil(a): ROMA-Z, 4. 5. 2020 16.35
Udělaly jsme dva svícny z domácích zdrojů. Jedena svíčka je posazena do mungo fazolí a druhá plovoucí do vody a spodek jsme daly mušle od moře. A jaký svícen si vyrobíte vy?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Jana82, 9. 5. 2020, 11.16
L.janicka.l, 7. 5. 2020, 22.08
L.janicka.l, 7. 5. 2020, 22.07
Ja mam svicku s kafickem, krasne to voni kdyz se zahreje
patricia077, 5. 5. 2020, 14.32
Do sklenice je to snadné a rychlé, dcera vyráběla i medovou svíčku na jedné akci v knihovně
patricia077, 5. 5. 2020, 14.39
Tak to chápu a znám to moc dobře ..teprv se chystáme teď na ta trička, konečně jsem vyhrabala bílá, tak budeme malovat .-)
k.o.r.i.n.e.k, 5. 5. 2020, 7.36
Kdysi jsem měla podobný jako ten vpravo, byl to tenkrát hit, ale už ho nemám. ...
patricia077, 5. 5. 2020, 14.31
To já taky a hodně jsem jich měla ale už šly z domu