VÝZVA: vyrábíme z ruliček od papíru
zobrazeno 1220×
Vložil(a): hanabbb, 14. 4. 2020 9.55
Po měsíci jsme se vrátili od rodičů kde jsme byli pořad na zahradě, a tak jsme se dnes pustili do výroby žabky, aby se naše tříletá treperenda zabavila:) zkuste taky něco vyrobit huraaaá do toho !
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Eliška Kozlova, 16. 4. 2020, 10.54
Lenourecek, 15. 4. 2020, 14.55
k.o.r.i.n.e.k, 14. 4. 2020, 19.34
L.janicka.l, 14. 4. 2020, 14.18
patricia077, 14. 4. 2020, 13.51