Mražení mateřského mléka
Vložil(a): Adelinka, 14. 1. 2017 19.25
Zajímalo by mě, zda jste si pro miminko zamrazili nějaké mateřské mléko pro případ potřeby. Byla jsem na přednášce o kojení a porodní asistentka říkala, že je dobré vytvořit si pro jistotu nějakou zásobu, kdyby se něco stalo. Jak jste to měli vy? V čem jste mléko uchovávali v plastových nádobkách nebo v sáčcích, které jsou k tomu určené?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 2. 12. 2017, 3.00
mám v plastových kelímcích, ale asi nevyužiji .-)
Mygara, 4. 4. 2017, 19.33
já měla v plastových kelímcích
Lusesita25, 22. 1. 2017, 7.42
Porida jsem si na to pytliky, kam se mleko nalilo a dalo zamrazit. Znacku uz opravdu nevim.
k.o.r.i.n.e.k, 17. 1. 2017, 0.11
U nás to nakonec dopadlo, že bylo také jen prso
Blankasiro, 14. 1. 2017, 22.16
Já jsem to nkdy nedělala ale dcera zamražuje do plastových sáčků od Aventu