Podjazyková uzdička a kojení - dotazník

zobrazeno 1545×

Vložil(a): KristynaStudentka, 2. 2. 2017 14.43

Dobrý den, jmenuji se Kristýna Kamlerová a jsem studentkou porodní asistence na MU v Brně. Ráda bych Vás požádala o vyplnění krátkého dotazníku, který bude zdrojem dat pro moji bakalářskou práci. A protože se věnuji krátké podjazykové uzdičce novorozenců a kojení, obracím se právě na vás maminky, které máte jakoukoliv zkušenost s touto problematikou. Vyplnění Vám zabere maximálně 10 minut. Dotazník naleznete kliknutím na odkaz níže. Předem Vám mockrát děkuji za Vaše odpovědi a čas strávený u dotazníku. https://docs.google.com/forms/d/1iurUDrBBk42ALjokqf2sWjoBKVwSBvvnaKccXMQAggg/edit

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Romanka40, 8. 11. 2019, 19.47

Nemame

Žofinka

Žofinka, 27. 11. 2017, 13.00

nemám s tím žádné zkušenosti

Mygara

Mygara, 8. 2. 2017, 12.06

s tím jsme nebojovali

vendy.z, 8. 2. 2017, 7.12

zkušenost s tím nemám....

Aliisha

Aliisha, 3. 2. 2017, 21.08

Až bude čas, tak na to mrknu.

AllaŠvecová, 3. 2. 2017, 14.27

Hotovo

Katka

Katka, 3. 2. 2017, 10.50

Vyplněno

louskacek2, 2. 2. 2017, 21.30

Tak ja rada zodpovím jen nejde skrze mobil tak AZ budu na počítači. Syn ma zrovna toto a kojil se od začátku byl to savec . Tak jedině co chudák nedá je vyplaznout jazyk no ....

Katka

Katka, 3. 2. 2017, 10.51

U nás nebyl problém s kojením kvůli uzdičce, ale moje ploché bradavky.

louskacek2, 3. 2. 2017, 12.31

To Já mám jednu bradavku tu vpacenou a i tak to dal do 15 mesicu proste savec no . Dcera ta se vztekala jen se k ni priblizila

Katka

Katka, 3. 2. 2017, 13.30

Taky jsem se rozkojila na 14,5 měsíce, ale byla to teda fuška. Poprvé rozkrojování 14 dní, u druhého celý měsíc.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 2. 2017, 22.50

Synovi tu uzdičku přestřihla sestřička už v porodnici

louskacek2, 6. 2. 2017, 6.45

To závidím u nás odmítali ze je to u miminka prý rizikove . Nevím netuším. ...

snany, 2. 2. 2017, 19.38

Rovněž mi nefunguje, zkuste vložit odkaz do komentáře.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 2. 2. 2017, 17.34

Mě to také vůbec nefunguje ?

L.janicka.l

L.janicka.l, 2. 2. 2017, 19.16

me hlavne jde ten text toho odkazu do reklamního baneru, takze ho ani cely nezkopiruji

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 2. 2. 2017, 19.38

Mě také ale často se mi to stává na mobilu na notebooku ne tak uvidím až ho zapnu ?

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů