Nevěra

zobrazeno 2290×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 8. 1. 2017 22.05

Jaký máte názor na nevěru? Jste rezolutně proti, nebo ji chápete? Jak si to dokážete omluvit? Zažily/zažíváte ji některá z vás? A co teprve, když z ní vznikne dítě..? Celkem mne zarazily rozdílné názory v diskuzi pod jedním ze zdejších "mých příběhů", proto se ptám.. (Já jsem rezolutně proti a i přes to, že mám své sny či představy o jiných mužích než o manželovi, což má předpokládám každý/á, jsem přesvědčena o tom, že ho nikdy nepodvedu)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 6. 12. 2017, 15.08

já bych odpustit nedokázala...

Mygara

Mygara, 6. 4. 2017, 8.38

na jednu stranu ji chápu, ale jak bych se zachovala já, kdybych zjistila, že mě manžel podvádí, nevím, jednorázový úlet bych asi akceptovala, ale důvěra by byla pryč a je otázka, zda by se obnovila

Kikinka30, 31. 3. 2017, 19.08

Narusi vztah,popravde by to bylo hodne tezke

Peta Johansson, 8. 3. 2017, 20.20

Souhlasím

Lenourecek, 6. 2. 2017, 21.58

Myslím, že ten, kdo je nevěrný musí být hodně nešťastný nebo nemiluje ...

misalla, 24. 1. 2017, 14.03

V životě bych manželovi nevěru neodpustila, už bych mu nedokázala věřit a narušilo by to podle mě celý vztah.

Minnie, 13. 1. 2017, 21.11

Nevěru nesnáším a je to pro mě to největší zlo. Nikdy bych ji neodpustila, ani jednorázovou a pod vlivem alkoholu. Nesnesla bych pomyšlení že ,,ho" strkal do jiný a pak by ho měl zase dávat do mě? Fuuuj... Samozřejmě ani já bych se nevěry nedopustila.

vendy.z, 11. 1. 2017, 17.07

Nevěra mě tedy vůbec neláká, cizího chlapa - fuj!

zdenka84

zdenka84, 10. 1. 2017, 16.17

Byvaly manzel mel po dobu manzelstvi nez jsem na to prisla milenku s kterou je dodnes ,takva potupa kdyz jsem to zjistila a to jsme meli uz synka a ji to nevadilo,i kdyz o tom vedela(pezpaterni mrcha),to byl duvod rozvodu.A co bylo nejhorsi,ze mne se synem odvezl na chalupu a ji si dotahl domu a byl s ni v nasem byte ,v nasi posteli...fuuujjjjj:-(A ona si ne nasla na fb a vse mi licila co se delo.At se spolu udavi,on ji taky zacal mlatit jako bil mne maji spolu dite,ale ona se k nemu chova dost hnusne,dle toho co mi vypravi syn kdyz tam musi byt....verim,ze na ne oba jednou dojde a vse se jim vrati

vendy.z, 11. 1. 2017, 17.07

To je síla

nikolava, 10. 1. 2017, 14.16

Jsem proti, sice nevím jak bych se zachovala ted - když je dítě , tak je to vždy těžší. Doufám, že se nám to nikdy nestane

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů