Oslovení manžela
zobrazeno 1289×
Vložil(a): slunicko, 28. 10. 2016 12.43
Jak oslovujete manžela. Vyžaduje nějaké speciální oslovení?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 28. 4. 2017, 14.07
nevyžaduje, normálně mu říkám jménem, jeho veličenstvu
Fuga, 19. 1. 2017, 18.52
nevyžaduje, říkám mu jeho jménem