Příbory
Vložil(a): Adelinka, 1. 5. 2017 12.18
Maminky, zajímalo by mě, jak máte uspořádaný příborník? Stále se s manželem dohadujeme , protože každý jsme to měli u rodičů jinak a teď se občas přeme, kdo to má špatně. Já jsem byla zvyklá mít nalevo lžíce, pak vidličky a napravo nože. Manžel byl zvyklý naopak, nože nalevo, pak vidličky a napravo lžíce. Jak to máte vy? Dohadujete se taky kvůli nějaké podobné maličkosti?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 9. 5. 2017, 15.30
máme to jako vy a ještě jsem to takto naopak neviděla
Žofinka, 9. 5. 2017, 8.03
dáváme to jako vy a naštěstí i manžel
Fuga, 9. 5. 2017, 7.20
máme to jako vy, to manželovo mi přijde divné
k.o.r.i.n.e.k, 5. 5. 2017, 19.02
J8 bych si do toho také kecat nenechala Stejně tam nejvíc času trávím já
Jana82, 1. 5. 2017, 21.17
To nás nenapadlo nikdy řešit , ale jinak to máme, jako vy.