Saty
Vložil(a): Lenča Pešková, 10. 10. 2017 20.00
Tak dneska jsem si byla vybrat svatebni saty. Jsou krasny vsechny co nabizi ale nakonec vyhraly tyhle? co myslite??
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 13. 10. 2017, 6.33
hlavní je Tvůj pocit , ale za mě opravdu krásné
Fuga, 12. 10. 2017, 14.22
jsou moc krásné a musím souhlasit s tím, že bez kabátku jsou hezčí, ale záleží na počasí, jinak jsou na 1***
Petra Schoberová, 12. 10. 2017, 6.40
Moc pěkné
Žofinka, 11. 10. 2017, 20.59
jsou moc hezké, princeznovské
Aliisha, 11. 10. 2017, 20.29
Šaty ano, ale ten kabátek ne. Ten si neber, vypadá to s ním divně
Lenča Pešková, 11. 10. 2017, 18.34
Dekuji?
Lenča Pešková, 11. 10. 2017, 13.01
Bude? az budu na ksichte oblicej a nekroutici se vlasy?
NiFee, 11. 10. 2017, 12.33
Šaty krásne no ten kabátik by som vymenila . No záleží len a len na tvojom rozhodnutí .
Lenča Pešková, 11. 10. 2017, 12.43
To je jen pro pripad kdyby byla zima?