Saty

zobrazeno 1261×

Vložil(a): Lenča Pešková, 10. 10. 2017 20.00

Tak dneska jsem si byla vybrat svatebni saty. Jsou krasny vsechny co nabizi ale nakonec vyhraly tyhle? co myslite??

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Romanka40, 18. 11. 2019, 20.33

Ja 14dni pred svatbou menila saty dej na svuj pocit

Mygara

Mygara, 13. 10. 2017, 6.33

hlavní je Tvůj pocit , ale za mě opravdu krásné

Fuga

Fuga, 12. 10. 2017, 14.22

jsou moc krásné a musím souhlasit s tím, že bez kabátku jsou hezčí, ale záleží na počasí, jinak jsou na 1***

Petra Schoberová, 12. 10. 2017, 6.40

Moc pěkné

Žofinka

Žofinka, 11. 10. 2017, 20.59

jsou moc hezké, princeznovské

Aliisha

Aliisha, 11. 10. 2017, 20.29

Šaty ano, ale ten kabátek ne. Ten si neber, vypadá to s ním divně

Janna, 11. 10. 2017, 15.50

Jsou nádhernýýý :-) A ta vlečka!!! Jako princezna!!!

Lenča Pešková, 11. 10. 2017, 18.34

Dekuji?

Alexis01, 11. 10. 2017, 12.59

Jsou krásné taky souhlasím s holkama že bez kabátku jsou šaty hezčí lépe vyniknou. Viděla jsem fotku i bez kabátku a jsou nádherné. Pak by to chtělo fotku ze dne D to je nevěsta nejkrásnější ?

Lenča Pešková, 11. 10. 2017, 13.01

Bude? az budu na ksichte oblicej a nekroutici se vlasy?

NiFee

NiFee, 11. 10. 2017, 12.33

Šaty krásne no ten kabátik by som vymenila . No záleží len a len na tvojom rozhodnutí .

Lenča Pešková, 11. 10. 2017, 12.43

To je jen pro pripad kdyby byla zima?

lazna, 11. 10. 2017, 12.31

Jsou moc pěkné.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů