Setrvat v nešťastném manželství je ta nejlepší věc, kterou můžete udělat, tvrdí studie

zobrazeno 1327×

Vložil(a): vendy.z, 14. 2. 2017 8.46

Zajímavý článek - Studie dokázala, že je lepší v manželství vydržet i nějaké ty neshody, než se hned rozvádět. Také mi přijde, že často se lidi rozvádí a přitom nic neudělají pro to, aby to bylo lepší....Na vztahu se prostě musí pracovat a když přijde první dítě, je to o hodně těžší... Co vy na to? přečtěte si zde: https://www.zena.cz/vztahy/setrvat-v-nestastnem-manzelstvi-je-ta-nejlepsi-vec-kterou-mu/r~b7b3a3b6eebd11e68af8002590604f2e/?utm_source=volnyHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=recombee1&utm_term=position-2&redirected=1487058110

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 25. 11. 2017, 4.29

zajímavý článek, ale snad nebudu muset nikdy řešit toto dilema

vendy.z, 25. 11. 2017, 16.47

také si říkám...

martinazab, 3. 6. 2017, 14.09

Najprv treba problem nejako riesit. Rozvod je az posledne riesenie.

vendy.z, 9. 6. 2017, 9.08

určitě, pokud jsou oba ochotni něco změnit

Kikinka30, 31. 3. 2017, 19.07

Vztah neni jednoducha vec a je treba o nej pecovat

vendy.z, 9. 6. 2017, 9.08

vyplatí se to

Pavla T., 10. 3. 2017, 9.25

Ano na vztahu se musí pracovat, mluvit spolu..... Rozhodně nesouhlasím s tvrzením " až přijde první dite, bude to těžší" u nás to byl pravý opak.. už tak skvělý vztah je nyní ještě lepší!

vendy.z, 9. 6. 2017, 9.08

to je bezva

Kama, 15. 2. 2017, 11.21

Přesně tak,lepší je hned se nerozvadet,a snažit se problém řešit. Ale musí chtít oba.Poprvé jsem se rozvedla kvůli gamblerstvi.Sliboval,že přestane, ale vždy do toho spadl znova,léčit se nechtěl, tak nezbylo nic jiného než rozvod.Podruhé se rozvadim kvůli krizi v manželství, chtěla jsem to udržet, řešit, nabízela jsem manželskou poradnu,odmítal ji,až řekl, že je konec.

vendy.z, 9. 6. 2017, 9.08

To mě moc mrzí

Kama, 9. 6. 2017, 11.26

Děkuji, me už ani ne,spíš me mrzí to,že mám peklo po rozchodu.Lituju toho,ze jsem si manžela vzala.

vendy.z, 9. 6. 2017, 19.51

Čertice, 15. 2. 2017, 8.35

Záleží na problému já odešla dvakrát kvůli alkoholu a zase se nechala ukecat a stejně to nepomohlo. Ale zase můžu říct, že jsem se snažila ale jsem ráda, že jsem pryč.

vendy.z, 9. 6. 2017, 9.09

jéjky, to mě mrzí

Čertice, 9. 6. 2017, 12.20

Mě ne teď jsem šťastná mám skvělého přítele, který má rád i staršího syna jako by byl jeho

vendy.z, 9. 6. 2017, 19.52

Tak to je bezva

snany, 14. 2. 2017, 22.56

Když to zveřejnil web zena.cz tak tomu budu věřit

vendy.z, 15. 2. 2017, 6.06

skřítek, 14. 2. 2017, 22.02

I když mám chuť ho občas vystřelit na Mars, jednou jsme manželé a tak o odchodu prostě nepřemýšlím. Ten papír na mě prostě funguje...

vendy.z, 15. 2. 2017, 6.06

Hihi

Aliisha

Aliisha, 14. 2. 2017, 21.10

Tak hodně záleží na tom, jaký je ve vztahu problém. Pokud to neklape, tak to nemá cenu.

vendy.z, 15. 2. 2017, 6.07

JJ..

Jana82

Jana82, 14. 2. 2017, 21.01

Taky to vidím ve svém okolí, že kvůli prkotinám jdou všichni hned od sebe, aniž by se snažili se vztahem něco udělat.

vendy.z, 15. 2. 2017, 6.07

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů