Setrvat v nešťastném manželství je ta nejlepší věc, kterou můžete udělat, tvrdí studie
Vložil(a): vendy.z, 14. 2. 2017 8.46
Zajímavý článek - Studie dokázala, že je lepší v manželství vydržet i nějaké ty neshody, než se hned rozvádět. Také mi přijde, že často se lidi rozvádí a přitom nic neudělají pro to, aby to bylo lepší....Na vztahu se prostě musí pracovat a když přijde první dítě, je to o hodně těžší... Co vy na to? přečtěte si zde: https://www.zena.cz/vztahy/setrvat-v-nestastnem-manzelstvi-je-ta-nejlepsi-vec-kterou-mu/r~b7b3a3b6eebd11e68af8002590604f2e/?utm_source=volnyHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=recombee1&utm_term=position-2&redirected=1487058110
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 25. 11. 2017, 4.29
zajímavý článek, ale snad nebudu muset nikdy řešit toto dilema
martinazab, 3. 6. 2017, 14.09
Najprv treba problem nejako riesit. Rozvod je az posledne riesenie.
Přesně tak,lepší je hned se nerozvadet,a snažit se problém řešit. Ale musí chtít oba.Poprvé jsem se rozvedla kvůli gamblerstvi.Sliboval,že přestane, ale vždy do toho spadl znova,léčit se nechtěl, tak nezbylo nic jiného než rozvod.Podruhé se rozvadim kvůli krizi v manželství, chtěla jsem to udržet, řešit, nabízela jsem manželskou poradnu,odmítal ji,až řekl, že je konec.
Aliisha, 14. 2. 2017, 21.10
Tak hodně záleží na tom, jaký je ve vztahu problém. Pokud to neklape, tak to nemá cenu.
Jana82, 14. 2. 2017, 21.01
Taky to vidím ve svém okolí, že kvůli prkotinám jdou všichni hned od sebe, aniž by se snažili se vztahem něco udělat.