svatba - šaty

zobrazeno 1059×

Vložil(a): patricia077, 19. 4. 2017 17.11

Předem se omlouvám, že zakládám znovu diskuzi, ale dívala jsem se, jak jste mi odpovídaly na tu minulou a hodně z vás psalo, že šaty jste si objednaly z netu a já protože jsem včera zas navštívila další dva salony a tam jako půjčovné 15000,- uf tak jsem si řekla, fakt radši použité nebo neoriginál..jenže spousta lidí mne zrazuje, že přijde hadr a ještě pozdě a já budu na poslední chvíli hledat nějaké šaty..známá mi teď naopak řekla, že si vybrala v půjčovně za 15000,- a pak našla ty samé v Číně za trojku..jak jste psaly, určitě se dá pořádně poměřit, ale ty které máte zkušenost, objednávaly jste i v zahraničí? Přes e-bay, aliexpress apod? Jak dlouho to trvalo a co kvalita? Prostě dny běží a já ještě nezaplatila na vybrané šaty rezervaci protože si říká co kdyby..ale čím víc hledám, tím nacházím spíš dražší a ne hezčí a to hledám i v okolních městech..a přitom jsem si vysněné a levné našla třeba na aukro.cz ale fakt se bojím zda přijdou do dvou měsíců a jak budou vypadat :-(...asi to zbytečně řeším, ale chtěla bych hezké a relativně levné :-(

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 28. 4. 2017, 13.59

jdu s křížkem po funuse, ale napadl mě antický model střihu

patricia077

patricia077, 28. 4. 2017, 14.00

ty jsou krásné mám už obj a doufám že budou super

baru86

baru86, 27. 4. 2017, 10.53

Mně šaty ušila kamarádka Šije sukně na zakázku, takže jsme vymyslely model, kdy vršek i sukni můžu uplatnit i při jiných příležitostech =)

patricia077

patricia077, 27. 4. 2017, 10.59

tj super

vendy.z, 26. 4. 2017, 7.58

Já kupovala bazarové a jela si je osobně vyzkoušet. Vyplatí se vám zaplatit cestu, jsou to svatební šaty pak jsem je po svatbě zase prodala.

patricia077

patricia077, 26. 4. 2017, 11.11

mám už obj .-) a pak taky asi prodam...

jajulaš, 21. 4. 2017, 13.08

Ty ceny pujčovného jsou děsné, asi v tomto moc neporadím ale byla bych obezřetna při koupi z ciziny, znama si objednala šaty,sice jen letní ale.. nevím nevím..

patricia077

patricia077, 21. 4. 2017, 13.16

už mám nakonec vybrané a komunikuji s moc hodnou paní která se mi snaží pomoci s výběrem i vel tak snad to klapne

Lenourecek, 21. 4. 2017, 3.13

A bazárky nebo Fler jste zkoušela?

patricia077

patricia077, 21. 4. 2017, 9.51

Už mám konečně vybrané než jsem objednala tak komunikuji s prodejcem aby byly opravdu kvalitní a ne hadra ..

Lenourecek, 21. 4. 2017, 12.10

Skvěle ?

patricia077

patricia077, 21. 4. 2017, 12.19

skvěle to bude až to budu mít na sobě a bude to sedět

vendy.z, 26. 4. 2017, 7.59

nikolava, 20. 4. 2017, 14.42

Kámoška si před 4 rokama půjčovala svatební šaty a myslím, žeplatila kolem 6500kč... 15tisíc už je docela dost

patricia077

patricia077, 20. 4. 2017, 14.54

jj je to od půjčovny jiné ale pod pět jsem se ještě nedostala leda výprodej ale já prostě chci ležérní spíš jednoduché antický styl ne tu šlehačku a ala balerína

Mygara

Mygara, 20. 4. 2017, 8.51

to je tedy síla, půjčovné 15 tis., já měla před 5ti lety za 3 tisíce, ale raději bych koupila přes aukro nebo svatební weby v Čr, aby vám stihly přijít

patricia077

patricia077, 20. 4. 2017, 9.26

na to jsem koukala ale vše je nakonec čína

Leňulka, 20. 4. 2017, 6.15

no Ali apod. bych neriskovala, tam je dodání i více jak 60dní. Já koupila normálně v čechách na bazaru od paní, poslala mi je poštou. A pořád vyšli levněji než nové, nebo půjčovné. A i po své svatbě jsem je zase já prodala dál a posloužili další nevěstě Určitě najdete, než půjčovné 15tis. to radši objednat někde nové nebo bazarové za mě teda z čech, to by stihlo dojít podle mě

patricia077

patricia077, 20. 4. 2017, 9.26

tak na Ali jak co někdy to dojde i do 14 dní ale riskovat nebudu na bazarech mám smůlu zas s vel

Leňulka, 20. 4. 2017, 11.21

Tak leda potom ještě mít v záloze šikovnou krejčovou co by s tím něco svedla něco udělat aby vám padli akorát. Já co je pak prodávala tak paní byly menší ale švadlena jí je pěkně nastavila, že jí padli bezvadně,jsme s paní v kontaktu do dneška

patricia077

patricia077, 20. 4. 2017, 14.28

tj super, no já mám taky obavy, že když dlouhé šaty že mi bude krátká délka, celý život nosím spíš krátké švadlenu bych i měla ale je dost vytížená a svatebky to je docela složité :-.(

Fuga

Fuga, 20. 4. 2017, 6.14

já bych riskla to aukro a poprosila o reálné fotografie

patricia077

patricia077, 20. 4. 2017, 9.27

njn jenže to jsou překupníci a je to vlastně v podstatě taky ali

Aliisha

Aliisha, 19. 4. 2017, 21.27

Zkuste beremese.cz

patricia077

patricia077, 19. 4. 2017, 22.13

Koukala jsem ale kdyz uz tak ne na me

Aliisha

Aliisha, 19. 4. 2017, 22.19

Aha

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů