svatba - šaty
Vložil(a): patricia077, 19. 4. 2017 17.11
Předem se omlouvám, že zakládám znovu diskuzi, ale dívala jsem se, jak jste mi odpovídaly na tu minulou a hodně z vás psalo, že šaty jste si objednaly z netu a já protože jsem včera zas navštívila další dva salony a tam jako půjčovné 15000,- uf tak jsem si řekla, fakt radši použité nebo neoriginál..jenže spousta lidí mne zrazuje, že přijde hadr a ještě pozdě a já budu na poslední chvíli hledat nějaké šaty..známá mi teď naopak řekla, že si vybrala v půjčovně za 15000,- a pak našla ty samé v Číně za trojku..jak jste psaly, určitě se dá pořádně poměřit, ale ty které máte zkušenost, objednávaly jste i v zahraničí? Přes e-bay, aliexpress apod? Jak dlouho to trvalo a co kvalita? Prostě dny běží a já ještě nezaplatila na vybrané šaty rezervaci protože si říká co kdyby..ale čím víc hledám, tím nacházím spíš dražší a ne hezčí a to hledám i v okolních městech..a přitom jsem si vysněné a levné našla třeba na aukro.cz ale fakt se bojím zda přijdou do dvou měsíců a jak budou vypadat :-(...asi to zbytečně řeším, ale chtěla bych hezké a relativně levné :-(
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 28. 4. 2017, 13.59
jdu s křížkem po funuse, ale napadl mě antický model střihu
patricia077, 28. 4. 2017, 14.00
ty jsou krásné mám už obj a doufám že budou super
baru86, 27. 4. 2017, 10.53
Mně šaty ušila kamarádka Šije sukně na zakázku, takže jsme vymyslely model, kdy vršek i sukni můžu uplatnit i při jiných příležitostech =)
patricia077, 27. 4. 2017, 10.59
tj super
patricia077, 26. 4. 2017, 11.11
mám už obj .-) a pak taky asi prodam...
patricia077, 21. 4. 2017, 13.16
už mám nakonec vybrané a komunikuji s moc hodnou paní která se mi snaží pomoci s výběrem i vel tak snad to klapne
Lenourecek, 21. 4. 2017, 3.13
A bazárky nebo Fler jste zkoušela?
patricia077, 21. 4. 2017, 9.51
Už mám konečně vybrané než jsem objednala tak komunikuji s prodejcem aby byly opravdu kvalitní a ne hadra ..
Lenourecek, 21. 4. 2017, 12.10
Skvěle ?
patricia077, 21. 4. 2017, 12.19
skvěle to bude až to budu mít na sobě a bude to sedět
patricia077, 20. 4. 2017, 14.54
jj je to od půjčovny jiné ale pod pět jsem se ještě nedostala leda výprodej ale já prostě chci ležérní spíš jednoduché antický styl ne tu šlehačku a ala balerína
Mygara, 20. 4. 2017, 8.51
to je tedy síla, půjčovné 15 tis., já měla před 5ti lety za 3 tisíce, ale raději bych koupila přes aukro nebo svatební weby v Čr, aby vám stihly přijít
patricia077, 20. 4. 2017, 9.26
na to jsem koukala ale vše je nakonec čína
no Ali apod. bych neriskovala, tam je dodání i více jak 60dní. Já koupila normálně v čechách na bazaru od paní, poslala mi je poštou. A pořád vyšli levněji než nové, nebo půjčovné. A i po své svatbě jsem je zase já prodala dál a posloužili další nevěstě Určitě najdete, než půjčovné 15tis. to radši objednat někde nové nebo bazarové za mě teda z čech, to by stihlo dojít podle mě
patricia077, 20. 4. 2017, 9.26
tak na Ali jak co někdy to dojde i do 14 dní ale riskovat nebudu na bazarech mám smůlu zas s vel
patricia077, 20. 4. 2017, 14.28
tj super, no já mám taky obavy, že když dlouhé šaty že mi bude krátká délka, celý život nosím spíš krátké švadlenu bych i měla ale je dost vytížená a svatebky to je docela složité :-.(
Fuga, 20. 4. 2017, 6.14
já bych riskla to aukro a poprosila o reálné fotografie
patricia077, 20. 4. 2017, 9.27
njn jenže to jsou překupníci a je to vlastně v podstatě taky ali
Aliisha, 19. 4. 2017, 21.27
Zkuste beremese.cz
patricia077, 19. 4. 2017, 22.13
Koukala jsem ale kdyz uz tak ne na me
Aliisha, 19. 4. 2017, 22.19
Aha