svatební květina

zobrazeno 1965×

Vložil(a): patricia077, 25. 4. 2017 14.42

Tak moje téma svatba pokračuje, ale už hodně pokročil průběh a výběr všeho i díky vám a vašim příběhům a radám :-)..pak to sepíšu do nějakého vtipného příběhu :-)..ale musím vám sdělit, že když jsem začala vybírat svatební květiny na dekorace apod., tak jsem zjistila, že když se řekne svatební tak hned naroste u všeho cena a nejen u kytek, dokonce i u zamluveného salonku :-)..a představte si, že mám už představu barevné kombinace jak kytky tak svatby a nejhezčí kytku, takovou jakou jsem si představovala nechat udělat za x peněz, měly nedávno v Tescu!! Fakt za pár kaček, krásná, bohužel v době naší svatby asi nebude nic, tak jsem si říkala, že bych si prostě objednala předem jen v květinářství a jen pro sebe a chlapa do klopy a na dekorace a kytky pro maminy bych se...co myslíte? Spousta z vás tuším psala, že kytky měla i jen tak obj. z květinky chvíli předem..anebo pak natrhat luční to by se asi vyplatilo finančně nejvíc hehe..

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Romanka40, 18. 11. 2019, 21.11

Ja chtela lucni...ale na konci zari uz ne moc realne

Žofinka

Žofinka, 27. 4. 2017, 13.52

já měla mix žlutých růží a lučních a nevyšlo to tak draze, ale nechala jsem to vázat, tak šikovná nejsem

patricia077

patricia077, 27. 4. 2017, 18.34

nakoupila a trhala jste zvlášť ? nebo jste dala požadavek?

baru86

baru86, 27. 4. 2017, 10.24

Od kamarádky květinářky vím, že problém ceny je nejen ve slově svatební při objednávce, ale i v barvách kytek. Od jara mají všechny květiny bílé barvy vyšší ceny i ve velkoobchodních cenách než ostatní barvy. Takže třeba moje slunečnice byly naprosto v pohodě Pro mamky a do klopy jsme kytky měli, na stůl jsme už ale zvolili hrnkové a ty se po svatbě rozdaly, což udělalo radost babičce, tetkám a tak

patricia077

patricia077, 27. 4. 2017, 10.27

slunečnice je taky docela populární že

baru86

baru86, 27. 4. 2017, 10.34

To nevím, já ji u nikoho jiného na svatbě nezažila, ale na netu jsem kytice našla, takže pak jsem si podle obrázku nechala uvázat v květinářství =)

Jarka mmm, 26. 4. 2017, 12.07

Já měla skleněnou. Ale fakt hodně maminek si jí prostě svaze sama. Slovo svatební je kouzelné pro zvedani ceny na x nasobek .

patricia077

patricia077, 26. 4. 2017, 12.13

a nejen svatba i děti co .-)

skřítek, 26. 4. 2017, 11.13

Na maminky a případnou svědkyni bych se nevykašlala, mohlo by jim to být líto a zase taková investice to v celkovém rozpočtu na svatbu není....

patricia077

patricia077, 26. 4. 2017, 11.16

líto jim to není .-) už jsem to konzultovala platím vše sama takže se snažím to zvládnout

skřítek, 26. 4. 2017, 11.17

V tom případě není co řešit

patricia077

patricia077, 26. 4. 2017, 11.50

nakonec asi stejně budou mít ale víte jak náklady hrozně rostou a já mám dvě malé děti a jen boty pro ně..no znáte to

Fuga

Fuga, 26. 4. 2017, 7.51

já měla slunečnice 3, pro maminky po jedné + kopa a nebyla to žádná darda, stálo to celé 600, až jsem byla mile překvapena

patricia077

patricia077, 26. 4. 2017, 10.33

to zní dobře .-)

baru86

baru86, 27. 4. 2017, 10.25

Taky potvrzuji příznivou cenu slunečnic a vypadají krásně

patricia077

patricia077, 27. 4. 2017, 10.28

mám je ráda, ale bohužel by se mi nehodily

baru86

baru86, 27. 4. 2017, 10.35

A jaké květiny by se Vám hodily? Vybíráte podle barvy?

patricia077

patricia077, 27. 4. 2017, 10.57

mám svatbu v bílé a bordo nebo takové tmavší červené

vendy.z, 26. 4. 2017, 6.59

My si objednali vše předem.

patricia077

patricia077, 26. 4. 2017, 10.33

to se asi většinou musí že

nikolava, 26. 4. 2017, 0.02

Tak ona ani ta lucni by nebyla spatna... Kdyz by se dobre nakombinovala

patricia077

patricia077, 26. 4. 2017, 10.33

asi jo .-)

baru86

baru86, 27. 4. 2017, 10.25

Jde o to, co bude na louce v době svatby, určitě by se dala udělat pěkná kytice.

patricia077

patricia077, 27. 4. 2017, 10.58

jj tak jak jsem psala ono někdy jsou ty kytky krásné i někde v supermarketu, ale tak uvidíme dostala jsem tip na květinku někde dál v malém městečku...

Adelinka, 25. 4. 2017, 21.22

Já jsem měla kytici růžových tulipánů a pro maminky byly bílé růže.

patricia077

patricia077, 26. 4. 2017, 10.35

to zní taky dobře

Aliisha

Aliisha, 25. 4. 2017, 21.05

Měli jsme kytky pro mě, maminky, svědkyni a do klopy. Toť vše. Objednáno pár týdnů přes svatbou v květince

patricia077

patricia077, 25. 4. 2017, 21.11

Koukám možností je více

Aliisha

Aliisha, 26. 4. 2017, 13.35

Přesně. Hlavně si vše udělejte podle sebe. Na ostatní nehleďte!

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů