svatební květina
Vložil(a): patricia077, 25. 4. 2017 14.42
Tak moje téma svatba pokračuje, ale už hodně pokročil průběh a výběr všeho i díky vám a vašim příběhům a radám :-)..pak to sepíšu do nějakého vtipného příběhu :-)..ale musím vám sdělit, že když jsem začala vybírat svatební květiny na dekorace apod., tak jsem zjistila, že když se řekne svatební tak hned naroste u všeho cena a nejen u kytek, dokonce i u zamluveného salonku :-)..a představte si, že mám už představu barevné kombinace jak kytky tak svatby a nejhezčí kytku, takovou jakou jsem si představovala nechat udělat za x peněz, měly nedávno v Tescu!! Fakt za pár kaček, krásná, bohužel v době naší svatby asi nebude nic, tak jsem si říkala, že bych si prostě objednala předem jen v květinářství a jen pro sebe a chlapa do klopy a na dekorace a kytky pro maminy bych se...co myslíte? Spousta z vás tuším psala, že kytky měla i jen tak obj. z květinky chvíli předem..anebo pak natrhat luční to by se asi vyplatilo finančně nejvíc hehe..
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 27. 4. 2017, 13.52
já měla mix žlutých růží a lučních a nevyšlo to tak draze, ale nechala jsem to vázat, tak šikovná nejsem
patricia077, 27. 4. 2017, 18.34
nakoupila a trhala jste zvlášť ? nebo jste dala požadavek?
baru86, 27. 4. 2017, 10.24
Od kamarádky květinářky vím, že problém ceny je nejen ve slově svatební při objednávce, ale i v barvách kytek. Od jara mají všechny květiny bílé barvy vyšší ceny i ve velkoobchodních cenách než ostatní barvy. Takže třeba moje slunečnice byly naprosto v pohodě Pro mamky a do klopy jsme kytky měli, na stůl jsme už ale zvolili hrnkové a ty se po svatbě rozdaly, což udělalo radost babičce, tetkám a tak
patricia077, 27. 4. 2017, 10.27
slunečnice je taky docela populární že
baru86, 27. 4. 2017, 10.34
To nevím, já ji u nikoho jiného na svatbě nezažila, ale na netu jsem kytice našla, takže pak jsem si podle obrázku nechala uvázat v květinářství =)
patricia077, 26. 4. 2017, 12.13
a nejen svatba i děti co .-)
patricia077, 26. 4. 2017, 11.16
líto jim to není .-) už jsem to konzultovala platím vše sama takže se snažím to zvládnout
patricia077, 26. 4. 2017, 11.50
nakonec asi stejně budou mít ale víte jak náklady hrozně rostou a já mám dvě malé děti a jen boty pro ně..no znáte to
Fuga, 26. 4. 2017, 7.51
já měla slunečnice 3, pro maminky po jedné + kopa a nebyla to žádná darda, stálo to celé 600, až jsem byla mile překvapena
patricia077, 26. 4. 2017, 10.33
to zní dobře .-)
baru86, 27. 4. 2017, 10.25
Taky potvrzuji příznivou cenu slunečnic a vypadají krásně
patricia077, 27. 4. 2017, 10.28
mám je ráda, ale bohužel by se mi nehodily
baru86, 27. 4. 2017, 10.35
A jaké květiny by se Vám hodily? Vybíráte podle barvy?
patricia077, 27. 4. 2017, 10.57
mám svatbu v bílé a bordo nebo takové tmavší červené
patricia077, 26. 4. 2017, 10.33
to se asi většinou musí že
patricia077, 26. 4. 2017, 10.33
asi jo .-)
baru86, 27. 4. 2017, 10.25
Jde o to, co bude na louce v době svatby, určitě by se dala udělat pěkná kytice.
patricia077, 27. 4. 2017, 10.58
jj tak jak jsem psala ono někdy jsou ty kytky krásné i někde v supermarketu, ale tak uvidíme dostala jsem tip na květinku někde dál v malém městečku...
patricia077, 26. 4. 2017, 10.35
to zní taky dobře
Aliisha, 25. 4. 2017, 21.05
Měli jsme kytky pro mě, maminky, svědkyni a do klopy. Toť vše. Objednáno pár týdnů přes svatbou v květince
patricia077, 25. 4. 2017, 21.11
Koukám možností je více
Aliisha, 26. 4. 2017, 13.35
Přesně. Hlavně si vše udělejte podle sebe. Na ostatní nehleďte!