svatební oblek pro ženicha
Vložil(a): patricia077, 26. 4. 2017 18.05
Než se vdám, tak budu asi pořád samý dotaz, ale řeším to a zajímá mne to :-)..pro vás, co jste barevně ladili svatbu nebo i pro ostatní..jak to měli vaše polovičky? Měli klasiku bílou košili, barevný motýlek či kravatu a oblek klasiku nebo s vestičkou? Anebo měli i barevnou košili? Ale to pak nevím, jak s kravatou nebo motýlkem, normálně se nosí i černá barva nebo tmavá na motýlku či kravatě ale svatba?! To jsou starosti co..už jsem pomalu trapná, ale chlap to prostě neřeší..povídám, kdo ti půjde za svědka a on a není to jedno, to není důležité?!! Chápete to :-(
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
patricia077, 28. 4. 2017, 21.18
Slusi
patricia077, 28. 4. 2017, 19.51
Zajimave
patricia077, 28. 4. 2017, 12.37
tak to já mám smůlu mám bílé šaty nakonec
Kamila Pecharová, 26. 4. 2017, 21.33
Oblek, vestu, bílou košili a světle zelenou kravatu. Měla jsem kytici světle zelených růží, on měl podobnou do klopy a vůbec celá svatba byla do zelena
patricia077, 27. 4. 2017, 9.00
tak to je zajímavá barva .-)
k.o.r.i.n.e.k, 27. 4. 2017, 9.02
Také jsem měla zelenou barvu, ale spíš do smaragdova, světle zelené šaty jsem nesehnala
Mygara, 26. 4. 2017, 20.20
můj manžel měl košili a kravatu jako já šaty
patricia077, 27. 4. 2017, 9.00
k.o.r.i.n.e.k, 26. 4. 2017, 19.52
Černý oblek bílou košili a smaragdový motýlek přesně ve stejné barvě jako moje šaty ?
patricia077, 27. 4. 2017, 9.00
Já teď čumím že se mě to založilo 2x a vidím že každý psal jinam, vůbec nechápu, já to psala jednou
k.o.r.i.n.e.k, 27. 4. 2017, 9.01
Mě se to také někdy stalo, ono stačí napsat adminům aby se jedno smazalo
patricia077, 27. 4. 2017, 9.11
jj já vždy psala ale teď už na to asi kašlu jsem si nevšimla hned tak teď už je to stejně stará diskuze
My měli svatbu laděnou do světle oranžové. Chlap měl bílou košili a světle oranžovou kravatu. Já měla světle oranžovou kytici a on v klopě tu samou zmenšeninu. Chtěla jsem mu původně dát oranžovou košili, ale ve finále vypadala líp bílá s oranžovou kravatou. A vestičku neměl, na to já nejsem Klasika černý oblek
patricia077, 27. 4. 2017, 9.01
Mě se barevné košile líbí ale spíš na spol událost, na tu svatbu asi taky zvolím bílou košili tmavý oblek a budu ladit jen doplňky