Peněžitá pomoc v mateřství

zobrazeno 1072×

Vložil(a): Teryk92, 1. 5. 2021 19.47

Jak se prosím postupuje s žádostí? Momentálně do práce nechodím - jsem na rodičovské. Musím nejdřív na úřad a pak s tím papírem do bývalé práce?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Pavla T., 1. 5. 2021, 21.39

Pokud přecházíte z řodičáku na mateřskou s dalším dítětem je to stejné jako poprvé. Na gynekologii vyplní žádost, kterou odevzdate u zaměstnavatele. Na úřad jdete až vám bude mateřská končit.

Teryk92, 1. 5. 2021, 22.05

Aha. Já už si vůbec nevzpomínám, že bych dostala u prvního dítěte u gynekologa nějaký papír. Tak snad jo. Bojím se jen abych něco nepromeškala

patricia077

patricia077, 2. 5. 2021, 11.10

Určitě jsi dostala .-)

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů