Váš košík je zatím prázdný
Vložil(a): sestricka1989, 1. 10. 2022 18.58
Vánoce
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
helena662, 22. 11. 2022, 13.53
Já kupuji všechno možné a pak spoustu drobnůstek.. třeba čajové medvídky z lipoo.cz. Ty znáte?
Selka50, 23. 10. 2022, 19.22
A co je to za únikovou hru?Myslím,že by to náš synek také ocenil.
Minnie, 20. 10. 2022, 11.21
Když byly dcerám 4, tak u jedné frčelo puzzle a stolní hry, u druhé zas panenky jako třeba Annabell a věci k tomu. U kluka neporasím, jelikož mám mladšího.
Lednice1, 17. 10. 2022, 15.54
Já jsem letos koupila synovi vstup na Únikovou hru.On takové věci prostě miluje tak doufám,že se mu to bude líbit.
Selka50, 11. 10. 2022, 13.28
Dobrý den,já mám trošku staršího syna a také nevím co mu koupit letos na Ježíška.Bude mít 12 let.
© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions