R, Ř
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 15. 8. 2017, 10.02
naši se to naučili sami, naštěstí
Fuga, 12. 1. 2017, 13.43
má se začít říkat okolo 5 roku, my máme zpoždění .-)
Zuzka Čtvrtečková, 16. 10. 2016, 21.26
Ř umí,R trochu fláká, ale umí ho říct
Katka, 12. 10. 2016, 14.27
Povinné to možná není, ale dobře mluvit je pro dítě v 1. třídě velká deviza. Pokud správně mluví, tak i správně píše a nehrozí perli typu fyfel.
Katka, 12. 10. 2016, 8.45
Dcera R 4,5 Ř pár týdnů po pátém roce. Syn R 3,5 a Ř před pátým rokem.
Katka, 12. 10. 2016, 11.18
R přišlo samo, Ř jsem je naučila