sběr
Vložil(a): patricia077, 18. 11. 2016 20.46
Kamaradka mne pozadala zda bych ji nepomohla se sběrem pom a citr kury pro dceru do školy sbiraji i papir krabice normální papir atd dostanou za to pomůcky do školy..my jako deti mely kdysi i soutěže ve školním sběru. .co se sbira u vas ve školách skolkach ;-)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 16. 4. 2017, 11.43
ve školkách ne, ale ve škole ano
Lusesita25, 22. 11. 2016, 21.25
U nas je jen sber papiru co ja vim.
patricia077, 20. 11. 2016, 20.42
To jsem dělala vloni
AllaŠvecová, 20. 11. 2016, 10.22
U nas na zs je sběr papiru
patricia077, 19. 11. 2016, 21.28
Kromě kaštanů si pamatuji vše taky jako jiskra i pionýr
patricia077, 19. 11. 2016, 22.48
Přesně
patricia077, 19. 11. 2016, 13.44
Lístky fakt?
Fuga, 19. 11. 2016, 10.16
u nás ve školce se sbírají víčka od pet lahví
patricia077, 19. 11. 2016, 13.45
Dort teda to se maji
jitkamety, 19. 11. 2016, 9.29
U nás se sbírají jen víčka