Umrtí zvířete
Vložil(a): dasza, 11. 3. 2016 20.37
Rano tu píšu o tom jak mà kluk rád svoji kraliči holku..a večer kralik umře . to vam bylo slziček.lítosti.uplně vyváděl...chudaaak...je to ditě takže hadam sejde z očí.sejde z mysli.a na kralika časem zapomene...několikrat jsme s nim o tom nluvily ze to může přijít.kor to kralici chytnou lde co...ale sebralo ho to dost;(
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 3. 1. 2018, 18.34
je to težké, ale určitě to už překonal
Fuga, 2. 12. 2016, 9.16
doufám, že už to překonal a má jiného mazlíka
Katka, 12. 3. 2016, 14.52
Naše děti vzaly mrtvou myšku v pohodě. Smutná jsem byla jen já. Pohřbily ji a chodíme na hrobeček.