Vánoce
Vložil(a): sestricka1989, 5. 11. 2018 8.23
Maminky blíží se vánoce mám 3,5 letého synka a řešíme co pod stromeček a já bych se chtěla zeptat jaké hry u vás vedou lego a různé traktory a auta má chtěla bych nějaké hry nebo něco co by ho zaujalo děkuji za tipy
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 11. 11. 2018, 20.46
Nejlepší byl dětský klavír:-)
patricia077, 6. 11. 2018, 20.55
Ten máme taky už druhý jeden jsme půjčili kamarádce a ty tak hráli až nám museli koupit nový
Adrianita, 6. 11. 2018, 20.16
Dcera už dostala několik Lego a od babičky opět dostane, je to nej hračka. Letos Lego Friends. Záleží, co má. Co třeba Albi tužka, hra od Kvída i jiné, knížky, nějakou dílnu na montování, cvičební prvky do pokojíčku - žebřiny, kladina, kruhy, kolo, ....
patricia077, 6. 11. 2018, 20.56
Dcera dnes od kvida vybalila divadlo a nadšená
L.janicka.l, 5. 11. 2018, 20.54
U nas momentalne vede neco na malovani, hudebni nastroje a naradi
Aliisha, 5. 11. 2018, 19.51
Albi tužka se mi líbí. Pak nějaké puzzle