Vánoce

zobrazeno 1070×

Vložil(a): sestricka1989, 5. 11. 2018 8.23

Maminky blíží se vánoce mám 3,5 letého synka a řešíme co pod stromeček a já bych se chtěla zeptat jaké hry u vás vedou lego a různé traktory a auta má chtěla bych nějaké hry nebo něco co by ho zaujalo děkuji za tipy

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

vivianr, 6. 12. 2018, 17.25

Dostane nářadí, kostičky ze kterých sestaví autíčka, pafíkovy učící kartičky, autíčko od igráčka. Hodně ho baví puzzle a pexesa.

Mygara

Mygara, 11. 11. 2018, 20.46

Nejlepší byl dětský klavír:-)

Anezzka, 6. 11. 2018, 21.02

U nás nejvíc frčí knížky a z her Cink, pexeso a puzzle.

Teryk92, 6. 11. 2018, 20.18

Dobble.

patricia077

patricia077, 6. 11. 2018, 20.55

Ten máme taky už druhý jeden jsme půjčili kamarádce a ty tak hráli až nám museli koupit nový

Adrianita

Adrianita, 6. 11. 2018, 20.16

Dcera už dostala několik Lego a od babičky opět dostane, je to nej hračka. Letos Lego Friends. Záleží, co má. Co třeba Albi tužka, hra od Kvída i jiné, knížky, nějakou dílnu na montování, cvičební prvky do pokojíčku - žebřiny, kladina, kruhy, kolo, ....

patricia077

patricia077, 6. 11. 2018, 20.56

Dcera dnes od kvida vybalila divadlo a nadšená

jancaan, 6. 11. 2018, 11.58

Kufřík s nářadím, puzzle s Mc Quenem, Lego Duplo.

vaniilla, 6. 11. 2018, 11.55

Duplo vlacek

nellys, 6. 11. 2018, 9.12

Plastelína nebo cokoliv na tvoření - pastelky, vodovky, tempery apod... různé deskovky, pokud není zvyklý tak pro začátek třeba obrázkové člověče nezlob se

L.janicka.l

L.janicka.l, 5. 11. 2018, 20.54

U nas momentalne vede neco na malovani, hudebni nastroje a naradi

Aliisha

Aliisha, 5. 11. 2018, 19.51

Albi tužka se mi líbí. Pak nějaké puzzle

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů