Zimní boty Superfit goretexové
Vložil(a): Katka, 20. 10. 2016 8.52
Maminky, máte osobní zkušenost s touto značkou? Prý neprotečou, neokopají se, ale peněz jako za krávu...
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 11. 8. 2017, 9.55
vydrží, ale okopou se, tedy záleží, co s nimi dítě dělá, že. ten náš je pěkný ras. Ale je v nich sucho
Fuga, 16. 1. 2017, 9.39
my máme jen polobotky, ale drandění na odrážedle apod. je na nich vidět. A cena je kapitola sama o sobě
Katka, 20. 10. 2016, 19.19
Má být zase teplá zima, takže sněhule nebudou potřeba
Katka, 20. 10. 2016, 19.49
My jsme na jihu a sníh je vzácnost, jednou za 3 roky.
Katka, 10. 3. 2017, 11.45
Kdo by to byl čekal, že?
Katka, 20. 10. 2016, 17.12
Tak to já prodávám třeba 3 věci týdně, s tím problém nemám. Mám kamarádku, co má dva mladší kluky, takže pokud budou prodejné, tak je bude kde udat, ale jsem teda na podrážku zvědavá, jestli fakt synovo poskakování ustojí.
Katka, 20. 10. 2016, 15.46
U nás jsou všechny dětské boty nad 1000,- Paní prodavačka mi tvrdila, že fakt vydrží, že je pak v pohodě ještě prodám na bazaru. Akorát se mi ještě nestalo, že by děti za sezónu boty úplně nezničili, tak se ptám, jak jsou na tom ostatní s touhle značkou.
Katka, 10. 3. 2017, 11.48
syn je zničené nemá, podrážka vůbec není sešlapaná, to se stalo poprvé. Každopádně i s impregnací se promočí, takže cíleně tuhle drahou značku kupovat nebudu. Přišly mi stejné jako Fare s membránou a ty jsou o 700,- levnější.
klarike1, 20. 10. 2016, 13.57
Dcerce na nohu nesedí....zimní jsme koupily tento týden od D.D.Step - perfektní.
Katka, 20. 10. 2016, 13.59
Synovi právě sedí skvěle, má úzkou nohu a jsou právě ohebné, dlouho už jsem neměla tolik ohebné boty v ruce. Já vím, že to není váš barefooot, ale z těch co kupujeme jsou celkem ohebné.
patricia077, 20. 10. 2016, 10.24
Už jsem je viděla, ale osobní zkušenost nemám..bohužel boty jsou drahá záležitost vždy (
Katka, 20. 10. 2016, 10.42
Na dětské boty za 1000 už jsem si zvykla. Tyhle ale stojí 1700 + impregnace.
patricia077, 20. 10. 2016, 10.43
To už je fakt docela dost .