adventní kalendáře

zobrazeno 2174×

Vložil(a): patricia077, 1. 12. 2017 18.48

Teď má snad každá webová stránka adventní kalendář, kam kliknu tam je (včetně ČT Dečko i letos)..určitě jste zaregistrovaly, milé maminky, i ten od Nivei..kdo ne, zde je odkaz: https://www.nivea.cz/novinky-od-znacky-nivea/2017/adventni-kalendar/ Jinak se mi líbí, jaké projekty Nivea podporuje (Obědy pro děti, Česko čte dětem a další) a že nákupem vánočních balíčků přispíváme znevýhodněným rodinám...

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

annahb, 4. 12. 2017, 15.11

tak už jsem to zkusila

Minnie, 2. 12. 2017, 19.14

Super tip díky

patricia077

patricia077, 2. 12. 2017, 19.54

Nz jinak my s dcerou kazdy den klikáme na decku taky tam pry budou soutěže ale zatim je to jak vloni spis pro starší

Petra Önder (petrao)

petrao, 2. 12. 2017, 13.28

Přeji všem hodně štěstí, pak se pochlubte s výhrami

patricia077

patricia077, 2. 12. 2017, 14.03

pokud budou

Fuga

Fuga, 2. 12. 2017, 10.18

už jsem i dnes otevřela

Mygara

Mygara, 2. 12. 2017, 10.01

také zkusím štěstí)

jitkamety

jitkamety, 2. 12. 2017, 9.25

Určitě mrknu...ma nekdo jeste nejake tipy na takove adventni kalendare?

patricia077

patricia077, 2. 12. 2017, 11.46

Je toho fakt spousta od Alza.cz přes Kaufland před dětské shopy...

dadinkamaminka, 2. 12. 2017, 12.43

Mate tip na nejaky detsky eshop??

patricia077

patricia077, 2. 12. 2017, 12.50

Malvik například

dadinkamaminka, 2. 12. 2017, 12.43

Vivantis Ale neni to primo adventni kalendar, je to soutez kde se hraje kazdy den o dobry ceny Ja nic nevyhrala zatim, takze nevim... Ale kazda krabicka obsahuje slevu

lazna, 3. 12. 2017, 22.02

Tam jsem vyhrála pletovou masku.

Zlata1, 2. 12. 2017, 8.13

Je, zrovna vcera dopoledne na me vyskocil, kalendar zod Nivei, tak jsem to taky uz zkusila.

Makovicka8, 2. 12. 2017, 8.07

Uz sutazim

Žofinka

Žofinka, 2. 12. 2017, 2.24

už jsem to zaregistrovala, díky

lazna, 1. 12. 2017, 22.39

Těch adventních kalendářů je hodně. Už jsem dnes vyhrála krém od mary.

patricia077

patricia077, 2. 12. 2017, 11.47

Ty jo tak to já zatím nikde nic a máš pravdu je toho hafo...

dadinkamaminka, 2. 12. 2017, 12.41

Ja taky nee. Nemam na tohle stesti...

patricia077

patricia077, 2. 12. 2017, 12.50

to nevadí

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů