Ako si vytriedit satnik - prakticky clanok

zobrazeno 1490×

Vložil(a): WeruskaSK, 3. 1. 2019 13.29

k tomuto smerujem, este nemam idealnu skrinu, stale mi ostavaju kusky ze ked schudnem... ale krasny clanok a presne trefne popisane kroky. a uz aspon viem co je kapsulovy satnik, doteraz som nechapala, ten obrazok je genialny

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

jitka46

jitka46, 21. 1. 2019, 15.58

Něco takového bych zrovna nutně potřebovala!

WeruskaSK

WeruskaSK, 21. 1. 2019, 17.04

noo tak drzim palce, treba sa len odhodlat a vediet sa rozlucit s vecami

Fuga

Fuga, 12. 1. 2019, 18.02

já mám schované oblečení, dokud se nerozpadne, takže plná skřín je u mě norma

Cherrynka, 7. 1. 2019, 21.47

Já už o tom pžed lety četla. No je těžké něco vyhodit, i když to nenosím třeba rok, je mi toho líto a vžy si říkám, že jednou to třeba ještě vezmu

WeruskaSK

WeruskaSK, 8. 1. 2019, 16.20

presne to, stale za tym vidim peniaze ktore som za to dala a je mi luto to len tak vyhodit, snazim sa tie veci ktore este nie su znicene predat ale malokedy sa nieco podari

Aliisha

Aliisha, 6. 1. 2019, 7.44

Šatní skříň proberu jednou za rok. Oblečení moc nemám, tak obvykle vyhodím jen věci, které jsou třeba 8 let staré a nemoderní. Kupuji si ale kvalitní věci, kterou jsou nadčasové, takže moc často věci nevyhazuji

WeruskaSK

WeruskaSK, 6. 1. 2019, 9.30

Tak to ani. Ked mas kvalitne tak vydrzia x rokov

An an (andrejka3741)

andrejka3741, 5. 1. 2019, 13.05

Ja kdyz jsem zhubla po porodu 15kg tak jsem vyhazela pulku skrine. Vetsinou davam na charitu. Od te doby jsem tridila jeste asi 2x, satnik jsem obmenila a ted uz je to tak jak jsem chtela?

Leňulka, 4. 1. 2019, 22.38

dělám 2x ročně naposled jsem vytřídila 2 velké pytle, věcí co nenosím a vím, že nosit už nebudu. Že by se mi nějak měnila váha to neřeším, spíš to co je mi pohodlné a co ne jde pryč a nebo věci co na sebe vezmu 1-2x do roka jako třeba šaty apod, to jsem taky dala pryč a hned mám místa dost a pořád mám co na sebe

WeruskaSK

WeruskaSK, 5. 1. 2019, 11.30

Tak to je fajn

Teryk92, 4. 1. 2019, 21.18

Když mě je to dycky líto vyhodit

WeruskaSK

WeruskaSK, 5. 1. 2019, 11.33

Zorganizuj s kamoskami vymennu zurku. Kazda donesie co nenosi a pomenite si. Alebo nemate take kontajnery na satstvo? V H&M niekto pisal ze beru oblecko stare a robia handry z toho. Ale to si over. Neviem ci dobre pamatam. My vyradene veci davame na bazar. Ale maloco sa preda. Tak medzi kamoskami si menime a detske rotujeme a poziciavame.

editak, 4. 1. 2019, 20.53

chystám se... už mám dvě tašky vyřazené, jedu dál...

L.janicka.l

L.janicka.l, 4. 1. 2019, 19.52

Ja mam vytrideno a nemam co na sebe kdyz uz se konecne nekam dostanu, tak se mi nic nelibi

WeruskaSK

WeruskaSK, 4. 1. 2019, 20.29

Tak to si az velmi vytriedila ked nemas co na seba

L.janicka.l

L.janicka.l, 5. 1. 2019, 19.34

To jo, ale tak s ditetem se stejne nikam nedostanu a na to litani v blate to malo staci, musim neco praktickeho koupit

Lenička, 4. 1. 2019, 13.05

Já jsem měco vyřadila s šatníku. Potom jsem zhubla s hodilo by se mi ňáké koudky ?

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů