Ako si vytriedit satnik - prakticky clanok
Vložil(a): WeruskaSK, 3. 1. 2019 13.29
k tomuto smerujem, este nemam idealnu skrinu, stale mi ostavaju kusky ze ked schudnem... ale krasny clanok a presne trefne popisane kroky. a uz aspon viem co je kapsulovy satnik, doteraz som nechapala, ten obrazok je genialny
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
jitka46, 21. 1. 2019, 15.58
Něco takového bych zrovna nutně potřebovala!
WeruskaSK, 21. 1. 2019, 17.04
noo tak drzim palce, treba sa len odhodlat a vediet sa rozlucit s vecami
Fuga, 12. 1. 2019, 18.02
já mám schované oblečení, dokud se nerozpadne, takže plná skřín je u mě norma
WeruskaSK, 8. 1. 2019, 16.20
presne to, stale za tym vidim peniaze ktore som za to dala a je mi luto to len tak vyhodit, snazim sa tie veci ktore este nie su znicene predat ale malokedy sa nieco podari
Aliisha, 6. 1. 2019, 7.44
Šatní skříň proberu jednou za rok. Oblečení moc nemám, tak obvykle vyhodím jen věci, které jsou třeba 8 let staré a nemoderní. Kupuji si ale kvalitní věci, kterou jsou nadčasové, takže moc často věci nevyhazuji
WeruskaSK, 6. 1. 2019, 9.30
Tak to ani. Ked mas kvalitne tak vydrzia x rokov
andrejka3741, 5. 1. 2019, 13.05
Ja kdyz jsem zhubla po porodu 15kg tak jsem vyhazela pulku skrine. Vetsinou davam na charitu. Od te doby jsem tridila jeste asi 2x, satnik jsem obmenila a ted uz je to tak jak jsem chtela?
dělám 2x ročně naposled jsem vytřídila 2 velké pytle, věcí co nenosím a vím, že nosit už nebudu. Že by se mi nějak měnila váha to neřeším, spíš to co je mi pohodlné a co ne jde pryč a nebo věci co na sebe vezmu 1-2x do roka jako třeba šaty apod, to jsem taky dala pryč a hned mám místa dost a pořád mám co na sebe
WeruskaSK, 5. 1. 2019, 11.30
Tak to je fajn
WeruskaSK, 5. 1. 2019, 11.33
Zorganizuj s kamoskami vymennu zurku. Kazda donesie co nenosi a pomenite si. Alebo nemate take kontajnery na satstvo? V H&M niekto pisal ze beru oblecko stare a robia handry z toho. Ale to si over. Neviem ci dobre pamatam. My vyradene veci davame na bazar. Ale maloco sa preda. Tak medzi kamoskami si menime a detske rotujeme a poziciavame.
L.janicka.l, 4. 1. 2019, 19.52
Ja mam vytrideno a nemam co na sebe kdyz uz se konecne nekam dostanu, tak se mi nic nelibi
WeruskaSK, 4. 1. 2019, 20.29
Tak to si az velmi vytriedila ked nemas co na seba
L.janicka.l, 5. 1. 2019, 19.34
To jo, ale tak s ditetem se stejne nikam nedostanu a na to litani v blate to malo staci, musim neco praktickeho koupit