Aliexpress
Vložil(a): nikolava, 9. 12. 2016 12.15
Nakupujete některá na Aliexpressu? Já mám nálepky na okno a čepice pro malýho :) A na jaro mu tam pořídím další :)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 10. 4. 2017, 10.08
já tam občas něco koupím a jsem spokojená
Petra Schoberová, 17. 12. 2016, 7.01
Já tam pár veci už objednávala,vetsinou to všechno přišlo tak do 14 dnů na jednu věc jsem čekala měsíc...vetšinou objednavam jen maličkosti jako jsou slintaky,cepicky,capacky,bryndaky, když jsme šli na svatbu tak jsem tam kupovala motýlka a kravatu pro malyho...všechno za pár korun..
rennfri, 10. 12. 2016, 9.17
koupila jsem jednou dřevěnou stavebnici a kvalita tedy mizerná, takže za mě užne
annicka, 9. 12. 2016, 23.58
rada bych zkusila,zatim jen pokukuji,ale maji tam pekne veci a za par korun. Jak je to s placenim?musim mit neco spesl?
annicka, 10. 12. 2016, 23.32
a to se nak zpoplatnuje? pripadne muzu poprosit o doporuceni skupinky??dekuji
Kamila Pecharová, 9. 12. 2016, 22.54
Nenakupuji, nemám na to speciální účet, který je třeba (nebo není? ) navíc nevím, jestli věřím kvalitě výrobků, mám několik špatných zkušeností..
pamp.eliska, 10. 12. 2016, 19.52
účet normální ne?? jen musíte mít povolené platby kreditní kartou
pamp.eliska, 11. 12. 2016, 13.33
jo tak
klarike1, 9. 12. 2016, 22.18
Já občas ano...naposledy zvířátka do dupla a vykrajovačky na sušenky....
klarike1, 10. 12. 2016, 17.23
Určitě! Na různých českých webech to chytráci prodávají jednou tak dráž a to ještě možná mají množstevní slevu na nákup. Když chci něco koupit, často kouknu i tam, zda to nemají levnější. Sice na to déle čekám, ale zatím jsem byla nespokojená jen 1x při koupi kabátku pro dceru, který byl šlendriánsky ušitý.
pamp.eliska, 10. 12. 2016, 19.53
nemůžeš mi prosím poslat odkaz na ty zvířátka???? děkujuu edit:a už ti přišly? jak vypadají ? :Dteď mě napadlo aby to mladší nestrčila do pusy, dost se bojím když je to bez atestů aby se mi tím pak neotrávila
jitkamety, 9. 12. 2016, 18.55
Ja objednavam z aliexpressu pres kamaradku