asi nová móda :-)
Vložil(a): patricia077, 15. 10. 2017 13.05
Jdeme s dcerou z divadla a paní u bankomatu má na vlasech listí, moc jí to slušelo, je vidět že frčí podzimní móda, včera jsem nevěděla, jak obměnit svůj šatník na rodičovské a dnes už to vím :-)...jen srandička pro krásný nedělní den, mám radost, že je hezky..taky si to tak užíváte? Listí se dá použít na ledacos klidně i jako módní doplněk :-)..tak fajn neděli :-)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 20. 10. 2017, 5.40
sama bych odvahu neměla, ale muselo to být pěkné
patricia077, 20. 10. 2017, 9.01
holt podzim
Žofinka, 18. 10. 2017, 7.56
muselo to být pěkné, ale hlavně, musí se to umět nosit .-)
patricia077, 18. 10. 2017, 12.03
JJ TJ JASNÝ
patricia077, 17. 10. 2017, 10.20
taky jsme včera byli dvě hodiny na zahradě na houpačce je to fajn
Adrianita, 16. 10. 2017, 11.49
Vtipný nápad
Marusk, 16. 10. 2017, 11.05
To je dobrý nápad Ještě jsem nikoho takto ozdobeného neviděla. U nás jen zdobíme byt listím, kaštany atd.
patricia077, 16. 10. 2017, 11.17
kaštany jsou taky typické pro podzim děti si s nimi hrají
patricia077, 16. 10. 2017, 9.36
právě byla to jen sranda
Fuga, 16. 10. 2017, 7.53
proč ne, muselo to vypadat hezky, ale sama bych se neodvážila si to do vlasů dát
patricia077, 16. 10. 2017, 9.36
to bylo spíš myšleno se vtipem paní to asi neměla schválně teda myslím
patricia077, 16. 10. 2017, 10.47
grilovat jsme naposledy taky chtěli nebo opékat a bylo to fajn aspoň?
patricia077, 16. 10. 2017, 9.38
tak to jste byli dlouho to muselo být košů
patricia077, 16. 10. 2017, 9.50
Já teda taky byla minule kousek od baráku bylo tam lidí jak na Václaváku vedle nemocnice ale našla jsem košík sama za hodku i tak
patricia077, 16. 10. 2017, 10.47
asi hodně sběračů
Janako, 15. 10. 2017, 22.18
Pocasi si uzivam, ted je opravdu skvele. doufam, ze jeste chvili vydrzi ? jinak k tem listum, asi jsem to nepochopila, to mela pani na hlave schvalne nebo o tom nevedela?
patricia077, 15. 10. 2017, 22.26
Spis nevěděla mne to ale přišlo vtipné za ni uz stal dalsi pan cekal na výběr
Janako, 15. 10. 2017, 23.29
aha ?
patricia077, 16. 10. 2017, 9.38
.-)