Auto pro 5, případně 7 osob
Vložil(a): snany, 10. 3. 2018 7.52
Maminky jenž máte 3 a více dětí, jaké vlastníte auto? Pomalu a jistě uvažujeme o novém vozidle.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 12. 3. 2018, 6.52
to jsem u našeho auta nikdy netestovala, tak nevím
Fuga, 11. 3. 2018, 5.56
máme opel zafira z bazaru, 3 sedačky se vejdou, ale je to práce se zapínáním, u toho se docela zapotíme
slavuska, 10. 3. 2018, 23.40
Máme starý Opel Astra. Zatím se vejdeme, ale je problém ten 2 bodový pás uprostřed, takže v sedačkách to půjde do doby, než nejmladší vyroste z Romer Eclipse, naštěstí je to drobek, ve 3 letech ani ne 14 kg, takže tak do 4,5 se snad vejde, pak snad novější auto, nebo holt nejstarší bez sedačky uprostřed..to bude mít tak 9,5 roku.
Aliisha, 10. 3. 2018, 20.40
3 a více dětí to už je na autobus, ne?
Žofinka, 10. 3. 2018, 16.52
To se ráda inspirují, také se nevejdeme
L.janicka.l, 10. 3. 2018, 21.02
S tema sedackama je to fakt tezke
patricia077, 11. 3. 2018, 9.36
Jj sedačky zaberou dost místa a co teprve když jedno dítě zvrací a musí doprostřed
L.janicka.l, 11. 3. 2018, 16.11
To si nedovedu predstavit