Avon nebo Oriflame
Vložil(a): Zlata1, 26. 1. 2017 13.50
Nedávno jsem narazila na katalogy kosmetiky Avonu a Oriflame. Když jsem si to prohlížela hodně veci mě zaujalo, i cenově některé věci byly výhodné, ale nevím jestli je to dobrá kosmetika. Máte někdo zkušenosti?????
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
michaelanavrc, 24. 9. 2018, 14.45
Avon kdyz uz bych si musela vybrat, ale jak co no. Objednavam ale z notina nemam zadnou avon lady nebo neco takovyho
Žofinka, 30. 11. 2017, 2.28
není špatná ani jedna, ale avon mi přijde levnější, je to o individuální snášenlivosti
Mygara, 8. 2. 2017, 14.01
Oriflame mi přijde dražší, tak jsem nezkoušela, ale Avon mi sedl
Lusesita25, 29. 1. 2017, 22.30
Za me ani jedno neni dobre. Me to nejak nesedlo.
Lenourecek, 29. 1. 2017, 21.41
Podle kožní lékařky, ke které jsem chodila AVON raději nepoužívat a Oriflame je poměrně dobrý
klarike1, 28. 1. 2017, 9.20
Já nemám ráda vůně Avonu ani Oriflame, raději mám kosmetiku z DM apod.
k.o.r.i.n.e.k, 28. 1. 2017, 17.19
DM je super, hlavně většinou jsou věci levnější jak od těch dvou firem