Avon nebo Oriflame

zobrazeno 4153×

Vložil(a): Zlata1, 26. 1. 2017 13.50

Nedávno jsem narazila na katalogy kosmetiky Avonu a Oriflame. Když jsem si to prohlížela hodně veci mě zaujalo, i cenově některé věci byly výhodné, ale nevím jestli je to dobrá kosmetika. Máte někdo zkušenosti?????

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Gustawka, 17. 8. 2021, 13.57

Raději Oriflame, nejraději mám jejich hydratační sadu

michaelanavrc, 24. 9. 2018, 14.45

Avon kdyz uz bych si musela vybrat, ale jak co no. Objednavam ale z notina nemam zadnou avon lady nebo neco takovyho

Žofinka

Žofinka, 30. 11. 2017, 2.28

není špatná ani jedna, ale avon mi přijde levnější, je to o individuální snášenlivosti

Kikinka30, 2. 4. 2017, 18.39

Pouzivam oriflame a jsem moc spokojena,kremy a sampony nebo sprchove gely,i malovatka jsou fajn?

Cherrynka, 14. 2. 2017, 19.58

Já mám radši Avon. Je levnější a má větší výběr. Kupuji tam voňavá mléka a gely, deodoranty a sem tam péči proti akné. Jinak krémy na pleť jedině v lékárně, nesnesu cokoli

Mygara

Mygara, 8. 2. 2017, 14.01

Oriflame mi přijde dražší, tak jsem nezkoušela, ale Avon mi sedl

Cherrynka, 14. 2. 2017, 19.59

Taky mám radši Avon i katalog mi přijde hezčí

Andrejka, 6. 2. 2017, 17.42

Kosmetika od Avonu mi nesedí, ale mám opravdu citlivou pleť a oči, takže asi proto. Jinak vím o spoustě lidí, kterým vyhovuje. Ale mám od Avonu moc ráda tělové spreje a mléka

Cherrynka, 14. 2. 2017, 20.00

Krémy na plet kupuji v lékárně, občas v Douglas Lancome, jinak z Avonu, mléka, gely a deodoranty

Lusesita25, 29. 1. 2017, 22.30

Za me ani jedno neni dobre. Me to nejak nesedlo.

Lenourecek, 29. 1. 2017, 21.41

Podle kožní lékařky, ke které jsem chodila AVON raději nepoužívat a Oriflame je poměrně dobrý

Cherrynka, 14. 2. 2017, 20.01

To bych řekla spíš naopak ale každý je jiný.

klarike1

klarike1, 28. 1. 2017, 9.20

Já nemám ráda vůně Avonu ani Oriflame, raději mám kosmetiku z DM apod.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 28. 1. 2017, 17.19

DM je super, hlavně většinou jsou věci levnější jak od těch dvou firem

Cherrynka, 14. 2. 2017, 20.02

DM a Teta jsou super v Tetě je ted program Brouček, dnes jsem se registrovala

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů