Bandelletes

zobrazeno 2336×

Vložil(a): dasza, 7. 7. 2017 18.34

Uz jsem o tom kdysi cetla..ale ted muzu dat svoji zkusenost...doporucuji to hlavne tem co tu resily odiraci stehna..to ja sice nemam.ale i tak sem dostala jedny krasne krajkove..a jelikoz hodne nosim sukne a kratasky tak sem si navlekla bandeletky a je to neuveritelne sexy.pohodlne a chlapy(resilabsem to s kamarady) z toho byli nadseni a radeji se budiu divat na toto u zenskych nez rosolovita stehna;))takze kdo rad nosi sukne a trou se mu stehna..doporucuji...Kamaradka nevesta to mela misto podvazku.kterej by u svych vetsich stehen mela zarezanej atd... Takze investujte do bandeletek..at uz se vam odiraj stehna ci jen chcete byt sexy...

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

vendy.z, 9. 8. 2017, 8.10

Měla jsem na svatbě

Žofinka

Žofinka, 25. 7. 2017, 6.56

na mých stehnech by se obvzláště vyjímaly , ale ne , je to dobrá věc

Mygara

Mygara, 22. 7. 2017, 7.06

kdyby se mi dřela stehna tak ano, ale jinak zbytečné

Fuga

Fuga, 20. 7. 2017, 19.21

je to hezké, ale já jsem raději, když mi pod sukni vidět není .-)

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 7. 2017, 20.38

Je to zajímavé, ale mě by odradila už je ta cena je fakt vysoká

Cinderella

Cinderella, 9. 7. 2017, 19.26

ty kalhotky jsou spojené s krajkami? k čemu je to dobré? když mám rosolovitá stehna, nosím dlouhé sukně a šaty a ušetřím za tenhle módní výstřelek, jak už bylo řečeno, umělým materiálům kór na intimní partie nefandím, sice vyřeším stehna, ale budu řešit "vlka" apod.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 7. 2017, 20.41

Není to spojené ta krajka by měla být zvlášť a kalhotky k tomu asi nejsou

dasza, 12. 7. 2017, 13.38

neni to spojeno.je to proti oderum stehen... nac mit bolaky. kdyz toto je muze ochranit a jeste to vypada sexy..kdyz se to umi nosit.samo se to nemuze nosit ke vsemu:D

annahb, 9. 7. 2017, 17.05

vypadají opravdu moc hezky

Blankasiro, 9. 7. 2017, 16.49

hlavně vybrat správnou velikost já napoprvé koupila větší a ikdyž tam byly ty silikonové pásky na držení tak mi to klouzalo....ted už mám akorát a v létě je to super věc

Lenča Pešková, 9. 7. 2017, 14.53

Mozna sexy kdybych mela jen tohle na sobe?

dadinkamaminka, 8. 7. 2017, 22.40

Zajimave To bych potrebovala Ale nevim, jak by to vypadalo, kdybych mela sukni a tohle mi koukalo... To asi nebude moc IN To ale asi neni urcene jen proti odirani stehen ? Jaky to ma mit vyznam?

dasza, 9. 7. 2017, 8.08

Tak hlavne je to na odiran stehen..a sexy to je..

Katka

Katka, 9. 7. 2017, 17.28

My co máme mezi stehny pěticentimetrovou mezeru

Cinderella

Cinderella, 9. 7. 2017, 19.27

záávidím tu mezeru

dasza, 12. 7. 2017, 13.39

ja mam taky diru. uj, nesnesla bych ten pocit ze mi soupou stehna o sebe.. uuaaaa..ale joo.. nosit to budu obcas..

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů