Běžecký pás

zobrazeno 6296×

Vložil(a): Teryk92, 2. 11. 2020 20.02

Máte doma někdo běžecký pás? Doporučila bys ho? Jaký máš? Baví vás to na něm? (vím, že je to dost individuální) Já zatím měla doma jen rotoped a nedopadlo to dobře. :-D

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Alexx, 31. 3. 2023, 23.06

Ahoj, já si myslím to samé. Zrovna jsem si jeden koupila a doporučuju moc. Koupila jsem na shopu fitham.cz a za mě skvělej shop.

Letissie, 26. 4. 2022, 18.30

Tak jsem si taky koupila pás akorát mě teda na fitham zaujala značka Trinfit a je to přesně to co jsem chtěla

Silvous06, 17. 7. 2021, 19.03

Na kolik tak vyjde nějaký slušnější motorový pás ?

Olla, 29. 6. 2022, 22.24

No konkrétně na fithamu se dá pořídit slušný pás už okolo 15 tisíc

LucieS

LucieS, 25. 11. 2020, 17.18

Tak jsem si pás minulý týden koupila... a rovnou jsem si vzala lepší a tudíž i dražší (no co, budou ty Vánoce že jo). Takže jsem vybírala docela pečlivě a poznatek - spousta pásů má manuální zdvih, jen málo který elektrický. A nedokážu si představit, že bych po půl hodině rychlé chůze honem slezla z pásu a manuálně si ho zdvihala.

Teryk92, 25. 11. 2020, 20.00

Já ještě nekoupila. Pořád čekám až otevřou krámy abych se na něj podívala nejdřív v obchodě. To je dobrý vědět. Jaký jsi pořídila? Spokojenost?

LucieS

LucieS, 26. 11. 2020, 18.31

Koupila jsem Lifefit TM5250. Zatím spokojená jsem. Jediná malinkatá vada, ale opravdu malinkatá - mohl by mít širší pás. Já na to otevření nečekala, protože už jsem fakt měla sportovní absťák. Používám ho každý den a psychicky mi to pomáhá, že se taky po celodenním sezení v práci hejbu

V007A, 5. 11. 2020, 13.07

Mě by asi nebavilo běžet na jednom místě a pořád koukat do zdi nebo z okna. Lepší je jít běhat ven.

Minnie, 4. 11. 2020, 7.31

Já neporadím, nemám. Ale ráda bych se zeptala, proč rotoped nedopadl dobře? Já ho právě hrozně chci, tak mne to zajímá

patricia077

patricia077, 4. 11. 2020, 19.59

Tak tuším že přestal bavit nebo vůbec nebavil jako to bylo zatím všude?

Teryk92, 5. 11. 2020, 12.02

Já se snažila jezdit. Vždy jsem si pustila nějaký film aby mě to bavilo. Jenže i tak mě to nebavilo a úplně jsem se modlila aby už byl konec Hrozně mě z toho bolel zadek, pak už jsem se na něm kroutila, nevěděla jak sedět. Pak mě začalo bolet i koleno a bylo vymalováno. Klasické kolo mě baví víc. Tak nějak mi ta vzdálenost na kole utíká líp.

V007A, 5. 11. 2020, 13.08

Rotoped je osvědčený, ale jako věšák na oblečení ?

mikka27

mikka27, 3. 11. 2020, 14.33

Máme doma spinner , Byl málo používaný a taky nakonec skončil jako věšák . Už je pryč.

patricia077

patricia077, 3. 11. 2020, 9.05

Rotoped jsme měli když jsem byla malá a byl to věšák na oblečení a skončil na půdě ?pás jsem používala jen ve fitku doma bych ho nechtěla

Teryk92, 3. 11. 2020, 11.06

U nás rotoped taky tak skončil.

snany, 3. 11. 2020, 11.37

Rotoped je nejdražší věšák na oblečení, já ho tedy nikdy neměla, ale od mamky tlustý ex manžel si ho koupil a snad nikdy na něm nejel, ale oblečení na něm bylo odjakživa A teď ho má mamka v přízemí pod schodama

patricia077

patricia077, 3. 11. 2020, 12.06

a tam se na něj práší

snany, 3. 11. 2020, 22.45

Prášilo se na něj i ložnici, pak v obýváku, teď alespoň není tak vidět

dasza, 3. 11. 2020, 6.33

Ještě dodám není to jen o běhání..stačí chůze..do kopce...já mám velký sklon..a stačí denně u ulice či jiného priblbleho pořadu chodit.behat.ruzny sklony..ono se to tam dává samo...předpokládám že tady nikdo ani já venku nebeha záměrně kopce.nedava si různý rychlosti tempa.a běží jen tak aby si vyčistil hlavu....ten pás třeba u funkce pálení kalorií má nespočet fci..a já venku trávím mraky času oproti jiným a běháním venku nezhubnu(, nezpevnim) nohy tolik co na pase...takže ano běhání venku je jedna věc...ale ten pás má do sebe hodně..a kdo to nemá a nepoznal..možnáa představu že tam jen tak hodinu běží ?????

Katka

Katka, 3. 11. 2020, 7.43

Jj taky jsme spíš chodila rychle do kopce než běhala. Ono i u té chůze do kopce se člověk víc zapoti.

snany, 3. 11. 2020, 8.26

A když nekoukám na blbý seriály? Jízdou na kolem nezpevníš nohy ?

patricia077

patricia077, 3. 11. 2020, 9.07

Taky se divím z kola má člověk lýtkové svaly jak blázen no i stehenní

snany, 3. 11. 2020, 11.33

Já to znám od ex, lýtka i stehna měl vymakaná On na kole jezdil všude a kdyby mohl tak by i na kole spal A pracuje teď ve firmě, která vyrábí kola, sice v kanceláři, ale předpokládám, že místo židle mají kolo

patricia077

patricia077, 3. 11. 2020, 12.08

Tak když šlapou, tak se jim okysličuje mozek a líp jim to myslí, takže určitě má v kanclu kolo haha

snany, 3. 11. 2020, 13.33

Jo, super nápad pro vorkoholiky, kolo židle

dasza, 3. 11. 2020, 13.43

Ano z kola svaly máš..já nepíší nic o svalech ale o krásné vytvarované postavě..to z kola fakt neuděláš...to máš stehna nabuseny..a záleží zda jezdíš silnici či mtb..

snany, 2. 11. 2020, 23.34

Nemám, když chci jdu běhat ven. Upřímně jsem nad rotopedem ani běžícím pásem nikdy nepřemýšlela.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů