dětské účesy
Vložil(a): patricia077, 12. 4. 2018 10.27
Tak co maminky, které máte holčičky nebo i vlasaté chlapečky..co jim děláte za účesy? Já se přiznám, že udělám rychlý cop a frrr do školky, nedávno si řekla učitelka i o hřeben, holka má totiž tak jemné vlasy a málo, že jsem hřeben do školky ani neřešila, padají jí i sponky :-(...naopak kluk má háro, že se nedá zkrotit...když mám dělat účes na tancování, tak se pokaždé trochu zapotím :-)..sama co jsem na doma, tak rychlý culík to jistí, kadeřnice mi pokaždé řekne, žehlit to nebudeme, u vás to nemá cenu, stejně to hned dáte do culíku nebo drdolu :-)... http://zena-in.cz/clanek/podivejte-se-na-novou-detskou-kolekci-ucesu
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
patricia077, 15. 4. 2018, 1.33
Tak tj typické
patricia077, 14. 4. 2018, 14.25
To chápu
patricia077, 13. 4. 2018, 19.59
Fuga, 13. 4. 2018, 17.06
moje princezna je vlasatá, ale malinká, jsou to ty první velusové vlasy
patricia077, 13. 4. 2018, 17.53
Jjj to je jemné jak chmýřícko
patricia077, 13. 4. 2018, 13.21
Tak mu to dost roste
L.janicka.l, 13. 4. 2018, 15.24
Nedavno babka strihala dedu a malej si donesl hreben a ze chce taky, musel si sednout, ucesat parkrat se mu cvaklo nad hlavou a jeste chtel zametat. Mozna kdyby to videl u nekoho tak by to slo lip
patricia077, 13. 4. 2018, 16.20
Dobrý
patricia077, 13. 4. 2018, 13.22
To je u nás podobné
patricia077, 13. 4. 2018, 13.22
Njn ale bacha na ty culíky chlapům brzo začíná pleš a pak je to víc vidět
Aliisha, 12. 4. 2018, 20.54
Syn má krátké, tak nic nečešeme. Já mám venku rozpuštěné a doma culík
patricia077, 13. 4. 2018, 13.22
Tak já synovi ještě nestrihala a to je starsi
L.janicka.l, 12. 4. 2018, 20.51
Jeste ze vlasky nemusim resit, moc jich nema a popripade pujde na kratko
patricia077, 13. 4. 2018, 13.23
Zvláštní většinou jsou kluci po mámě u nás to tak je
L.janicka.l, 13. 4. 2018, 15.27
Jak kdy asi, spis to byva po prarodicich
L.janicka.l, 13. 4. 2018, 15.26
Tak nam sestra u doktorky vzdy rika, ty mas malo vlasu po otci
patricia077, 13. 4. 2018, 16.21
Na někoho se to svést musi
patricia077, 13. 4. 2018, 13.24
Tak to máš bez práce
patricia077, 13. 4. 2018, 13.24