Dorty Ollies
Vložil(a): snany, 27. 10. 2017 15.06
Nevím jestli znáte, u nás docela velký výrobce dortů. Syn měl narozeniny, tak jsem u nich objednala ovocný a nugátový ( od každého půlku). Jaké nemilé překvapení, dnes na ovocném byla plíseň. Vzhledem k tomu, že tyhle dorty nejsou nijak levné docela to zamrzelo, i vzhledem k tomu, že jsme i část rozdali, tak snad jsme nikomu nezpůsobili zdravotní potíže.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 28. 10. 2017, 6.30
jasně, že to zamrzí, nic levného a ještě ten pocit, že člověk jedl něco zkaženého
Lenourecek, 27. 10. 2017, 22.43
Také by mě to mrzelo. Něco takového by se nemělo stát
Lenča Pešková, 27. 10. 2017, 22.25
A po jak dlouhe dobe? Do druheho dne? Tak to vazne zamrzi
Lenča Pešková, 27. 10. 2017, 22.25
A po jak dlouhe dobe? Do druheho dne? Tak to vazne zamrzi
L.janicka.l, 27. 10. 2017, 21.37
Tak to zamrzi, hlevne ze se aspon omluvili. Spatna zkusenost by se hned rozkrikla..
Adrianita, 27. 10. 2017, 21.32
Tak to nepotěší, obzvláště na oslavu. Tyto dorty neznám..