Hubnutí
Vložil(a): Mildret, 20. 12. 2016 14.45
Milé dámy :-) když to tady tak přičítám dostala jsem nápad. Každá z nás chce být krásná a líbit se sama sobě. V případě hubnutí je důležitá motivace. Co by jste řekli na to , začít se vzájemně podporovat, chlubit nebo naopak se inspirovat? Nebo třeba založit uzavřenou skupinu na fb? Která z vás by do toho šla?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Cestovatelka333, 28. 7. 2021, 13.24
Dostala jsem od manžela běžecký pás a je to super věc.Myslím,že to na domácí cvičení bohatě stačí.
Kubanka111, 23. 4. 2019, 14.28
Tak to mi musíš napsat kde sis ho koupila.Hodně jsem o tom četla.
Kubanka111, 13. 4. 2019, 12.39
Ahoj holky, ráda bych shodila nějaké kilo domácím cvičením.Máte doma třeba nějaký rotoped nebo běhací pás?Někde jsem četla,že je dobré třeba na hubnutí si pořídit veslovací trenažer?
Andromeda33, 23. 12. 2018, 15.22
Hned si ji koupím po Vánocích.