Hubnutí

zobrazeno 1374×

Vložil(a): Mildret, 20. 12. 2016 14.45

Milé dámy :-) když to tady tak přičítám dostala jsem nápad. Každá z nás chce být krásná a líbit se sama sobě. V případě hubnutí je důležitá motivace. Co by jste řekli na to , začít se vzájemně podporovat, chlubit nebo naopak se inspirovat? Nebo třeba založit uzavřenou skupinu na fb? Která z vás by do toho šla?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Lednice1, 18. 4. 2023, 9.17

Ahojky, já se snažím chodit na dlouhé procházky s kočárkem, ale potřebuji zhubnout ještě posledních 5 kilo, ale nějak to stojí a nejde to .

Cortney, 29. 7. 2021, 13.20

Napiš mi prosím jaký ten tip toho pásu ti manžel koupil a se na něj podívám a třeba si ho také koupím.

Cestovatelka333, 28. 7. 2021, 13.24

Dostala jsem od manžela běžecký pás a je to super věc.Myslím,že to na domácí cvičení bohatě stačí.

Cortney, 21. 7. 2021, 13.14

Ahoj jsem hodně časově vytížená a chtěla bych si koupit něco na domácí cvičení.Poradíte mi někdo?Začínám se cvičením a tak tomu vůbec nerozumím.

Lauris, 2. 11. 2019, 9.13

Holky máte některá zkušenost s www.chiashake.cz?

Azaretka, 30. 4. 2019, 17.40

Také mám tady tento trenažér doma a jsem maximálně spokojená.Váha mi jde pěkně dolů

Kubanka111

Kubanka111, 23. 4. 2019, 14.28

Tak to mi musíš napsat kde sis ho koupila.Hodně jsem o tom četla.

Sophia, 15. 4. 2019, 16.55

Já mám doma veslovací trenažér a je to vážně bomba.Pěkná makačka,která stojí za to.

Kubanka111

Kubanka111, 13. 4. 2019, 12.39

Ahoj holky, ráda bych shodila nějaké kilo domácím cvičením.Máte doma třeba nějaký rotoped nebo běhací pás?Někde jsem četla,že je dobré třeba na hubnutí si pořídit veslovací trenažer?

Andromeda33, 23. 12. 2018, 15.22

Hned si ji koupím po Vánocích.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů