IKEA PS GULLHOLMEN - houpací křeslo z banánovníku

zobrazeno 5534×

Vložil(a): snany, 2. 2. 2017 19.46

Máte, prosím, některá doma křeslo viz obrázek? Moc se mi líbí, ale nechci kupovat něco na jedno použití. Udržuje se dobře, nerozpadne se hned nebo nedejbože chytne plíseň? Budu ráda za všechny recenze, názory...Děkuji

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 27. 11. 2017, 13.02

nemáme ho a asi bych ho nepořizovala, přijde mi na nic, ani se pořádně neopřete

Mygara

Mygara, 8. 2. 2017, 12.07

přijde mi vratké a ne moc pohodlné

vendy.z, 8. 2. 2017, 7.11

Bomba, nemáme, ale super.

jitkamety

jitkamety, 5. 2. 2017, 17.16

Nemame,ale ani bych si ho neporidila prijde mi nepohodlne

Aliisha

Aliisha, 3. 2. 2017, 21.05

Zdá se mi celkem nepohodlné v oblasti zad. Určitě bych se mrkla po něčem jiném.

Lenourecek, 3. 2. 2017, 20.25

Moc pěkné, ale nevím, jestli i praktické

Fuga

Fuga, 3. 2. 2017, 14.23

mně také přijdou úzká záda na opření ( možná když se člověk opře, tak se převáží)

Katka

Katka, 3. 2. 2017, 10.28

A ty záda nejsou moc úzká, půjde se opřít?

snany, 3. 2. 2017, 16.25

Já nemám skoro žádná záda , kost a kůže

Aliisha

Aliisha, 3. 2. 2017, 21.06

Tak jestli na tom budete sedět jen vy, tak možná.

snany, 3. 2. 2017, 21.10

Manžel je na tom podobně

Aliisha

Aliisha, 3. 2. 2017, 22.05

Tak v tom případě ho berte

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 2. 2017, 22.48

Také mi to přišlo úzké, nejlepší by bylo si na to zkusit v Ikee sednout

patricia077

patricia077, 2. 2. 2017, 21.35

Přesně tohle křeslo jsme meli na podnajmu bylo super houpala jsem a cetla knizku

snany, 2. 2. 2017, 22.38

Takže doporučujete? Je lehké a dá se snadno přesunout? Nezabere moc místa? Jak se to s údržbou? Sedí se na něm dobře? Já vím, hodně otázek, ale snad nevadí

patricia077

patricia077, 3. 2. 2017, 8.46

Je lehké a dá se snadno přesunout ..místa trochu zabere, ale je fakt super..mně se dobře sedělo a normálně otřít ne moc vlhkým hadříkem, můžete i vysát, to bude v pořádku, pokud se vám líbí, já teď teda prahnu po tom houpacím vajíčku, ale to už je jiná cenová relace

Jarka mmm, 3. 2. 2017, 9.00

Jé tak to bych taky jednou chtěla,někde v domečku u fr.okna,s krásným výhledem.....

snany, 3. 2. 2017, 16.23

My máme závěsnou houpačku, kde se vejde celá rodina, ale teď se na ní akorát můžu tak dívat, protože v přízemí máme rákosové stropy. Tak hledám nějakou cenově přijatelnou náhradu. než manžel svolí koupit trámy a vymyslí jak je přidělat. Máme ještě tu menší nad dveře, na kterou jsem se ptala, ale chybí nám ještě závěsný hák a není pro ni dost prostoru. Prostě žádná varianta není ideální, hlavně když dětem čtu musím nosit židli z kuchyně a chybí mi to pohodlí.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 2. 2017, 22.47

Takový typ křesla jako je to houpací vajíčko je fajn,a el zabírá stejně místo

patricia077

patricia077, 3. 2. 2017, 9.10

Já ho chtěla do domečku hned, mám ho vybrané rok, ale protože stěhování se nám protáhlo o půl roku a více a syn mezitím roste, tak už si moc to společné houpání asi neužijeme ..

Jarka mmm, 2. 2. 2017, 21.00

To křeslo nemáme,ale z toho materiálu máme poměrně dost věcí,takže bych se plísně rozhodně nebala . Co se týče rozpadani,těžko říct. Asi bude záležet na vašich dětech,jak mu daj zabrat . A co jsem tak pochopila,tak metrák nevazite,takže mu mic zabrat váhou nedáte...

snany, 2. 2. 2017, 22.35

Já ho moc chci a manžel hledá samé výmluvy proč ne a přitom ho mají zrovna u nás pro členy Ikea Family ve slevě

Jarka mmm, 2. 2. 2017, 22.38

Ono se tuším prodává už hodně dlouho,takže pokud by bylo nějak problémové,tak už by ho asi stáhli. Manžela holt musíte nějak přemluvit . Nechte ho v něm hezky pohoupat se a třeba si to rozmyslí . Já v něm teda nikdy nesedela . Máme z ikey poang a s ním jsem moc spokojená .

patricia077

patricia077, 3. 2. 2017, 8.46

Je i ve slevě? Jéé ono není fakt drahé, takže bych neváhala..

snany, 3. 2. 2017, 16.24

Teď stojí 990Kč, takže je o trochu levnější.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 2. 2017, 22.48

Tak když je ve slevě, tak to je znamení

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů