Jarní úklid

zobrazeno 3693×

Vložil(a): Aliisha, 1. 3. 2017 20.42

Už se chystáte na jarní úklid? Já se na to vždycky strašně těším. Vyházím spoustu nepotřebných věcí, přeberu oblečení, které pak daruji jiným. Na mytí okem se však vůbec netěším.

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Gustawka, 17. 8. 2021, 13.55

Nemám ráda mytí oken

Kristy Sim

Kristy Sim, 21. 3. 2018, 22.06

Třídím prubezne, a vždycky je to krásná "očista" kdykoliv během roku. A okna se uvidi. Teď jsme všichni nemocní, takže určitě se neztrham, abych za týden lehla znova..

Žofinka

Žofinka, 21. 11. 2017, 10.46

tak já úklid nemiluji vůbec, ať je jakýkoliv .-)

Kikinka30, 2. 4. 2017, 18.36

Ja uz mama okna hotova a ted budu delat velikonocni výzdobu

annicka

annicka, 8. 3. 2017, 14.33

Ja se snazim uklizet prubezne, ze udelam vzdy neco a pak toho neni tolik. Okna nastesti umyje manzel az bude hezky, aby mu na to hned nenaprselo

Aliisha

Aliisha, 8. 3. 2017, 20.22

Tak to máte hodného manžela

annicka

annicka, 8. 3. 2017, 20.45

jj je to vyhoda byt o 2 hlavy mensi

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 3. 2017, 9.13

Jarní úklid nedělám uklízím průběžně a okna umyjí jen když se mi bude chtít

pouzarovaj

pouzarovaj, 5. 3. 2017, 20.55

jsme na tom stejně..a většinou se mi okna moc mýt nechce

gosa22, 4. 3. 2017, 20.54

mytí oken máme za sebou...ještě že mám šikovného manžela, který mi pomáhá...já je vzala od nejhoršího a on dolešťoval a dočišťoval aspoň to šlo rychleji, jsem ráda, že nic dalšího jarního nedělám...jinak uklízím průběžně

Aliisha

Aliisha, 4. 3. 2017, 21.12

S okny mi také pomáhá manžel. Já nejsem moc vysoká a tak horní rohy dolešťuje, abych nevypadla z okna

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 3. 2017, 9.13

Já vždycky umyji okna a hned na to prší a sedne na to prach a je to jako kdybych to neudělala

Aliisha

Aliisha, 5. 3. 2017, 20.23

Zákon schválnosti prostě funguje

gosa22, 6. 3. 2017, 12.30

ano ano to znám člověk to dělá po dlouhé době, maká jak o život a šup...aby to dělal znovu...naštěstí teď jsme se dešti vyhnuli, okna září, takže zas za nějaký čas

Lenourecek, 2. 3. 2017, 22.26

Letos se nechystám ... Snažím se stále uklízet průběžně, těším se na práci na zahradě a okna budu mýt až po rekonstrukci

Mygara

Mygara, 2. 3. 2017, 13.28

jéé, to už je jaro Já se tedy na úklid netěším, ale nějak to moc neřeším, uklízelo se na Vánoce

Aliisha

Aliisha, 2. 3. 2017, 20.25

U nás se na Vánoce marodilo. Byla jsem ráda, že jsem udělala cukroví a běžný úklid.

patricia077

patricia077, 14. 3. 2018, 19.39

Už je dokonce další jaro

Leňulka, 2. 3. 2017, 12.31

Já dělám nejvíc důkladný úklid na vánoce (pucuji kredenc, všechny spotřebiče apod.) to co se prostě nedělá každý týden. Na jaře už to pak nedělám, to pak jen tak přetřu podle potřeby. Okna také 2x ročně, nesnáším to a stejně mi je za chvíli omatlá dcera nebo kocour. Nepotřebné věci a oblečení třídím tak nějak během roku jak to potkám a vím, že nepoužívám nebo už nevyužiju, potom to nabídnu na netu buď k prodeji za nějakou drobnou kačku a nebo výměnou za něco co využiju

pouzarovaj

pouzarovaj, 5. 3. 2017, 20.57

taky nerada myji okna a letos mi dcera ukazuje, že to asi budu muset dělat častěji, než bych si přála...

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů