Jarní úklid
Vložil(a): Aliisha, 1. 3. 2017 20.42
Už se chystáte na jarní úklid? Já se na to vždycky strašně těším. Vyházím spoustu nepotřebných věcí, přeberu oblečení, které pak daruji jiným. Na mytí okem se však vůbec netěším.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Kristy Sim, 21. 3. 2018, 22.06
Třídím prubezne, a vždycky je to krásná "očista" kdykoliv během roku. A okna se uvidi. Teď jsme všichni nemocní, takže určitě se neztrham, abych za týden lehla znova..
Žofinka, 21. 11. 2017, 10.46
tak já úklid nemiluji vůbec, ať je jakýkoliv .-)
annicka, 8. 3. 2017, 14.33
Ja se snazim uklizet prubezne, ze udelam vzdy neco a pak toho neni tolik. Okna nastesti umyje manzel az bude hezky, aby mu na to hned nenaprselo
Aliisha, 8. 3. 2017, 20.22
Tak to máte hodného manžela
annicka, 8. 3. 2017, 20.45
jj je to vyhoda byt o 2 hlavy mensi
k.o.r.i.n.e.k, 5. 3. 2017, 9.13
Jarní úklid nedělám uklízím průběžně a okna umyjí jen když se mi bude chtít
pouzarovaj, 5. 3. 2017, 20.55
jsme na tom stejně..a většinou se mi okna moc mýt nechce
Aliisha, 4. 3. 2017, 21.12
S okny mi také pomáhá manžel. Já nejsem moc vysoká a tak horní rohy dolešťuje, abych nevypadla z okna
k.o.r.i.n.e.k, 5. 3. 2017, 9.13
Já vždycky umyji okna a hned na to prší a sedne na to prach a je to jako kdybych to neudělala
Aliisha, 5. 3. 2017, 20.23
Zákon schválnosti prostě funguje
Lenourecek, 2. 3. 2017, 22.26
Letos se nechystám ... Snažím se stále uklízet průběžně, těším se na práci na zahradě a okna budu mýt až po rekonstrukci
Mygara, 2. 3. 2017, 13.28
jéé, to už je jaro Já se tedy na úklid netěším, ale nějak to moc neřeším, uklízelo se na Vánoce
Aliisha, 2. 3. 2017, 20.25
U nás se na Vánoce marodilo. Byla jsem ráda, že jsem udělala cukroví a běžný úklid.
patricia077, 14. 3. 2018, 19.39
Už je dokonce další jaro
Já dělám nejvíc důkladný úklid na vánoce (pucuji kredenc, všechny spotřebiče apod.) to co se prostě nedělá každý týden. Na jaře už to pak nedělám, to pak jen tak přetřu podle potřeby. Okna také 2x ročně, nesnáším to a stejně mi je za chvíli omatlá dcera nebo kocour. Nepotřebné věci a oblečení třídím tak nějak během roku jak to potkám a vím, že nepoužívám nebo už nevyužiju, potom to nabídnu na netu buď k prodeji za nějakou drobnou kačku a nebo výměnou za něco co využiju
pouzarovaj, 5. 3. 2017, 20.57
taky nerada myji okna a letos mi dcera ukazuje, že to asi budu muset dělat častěji, než bych si přála...