Ježíšek

zobrazeno 820×

Vložil(a): Furciferka, 18. 12. 2017 0.07

Chci se podelit o zajimavy odkaz: http://nasjezisek.cz/the-sermons/o-jeziskovi/ Spolek pro tradicni Vanoce se snazi obnovit tradicni vizualni podobu Jeziska. Sympaticky projekt.

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mildret, 19. 12. 2017, 8.16

Taky se mi hned vybavily brněnské vánoční kelímky, vůbec jsem neměla tušení že je to nějaký projekt.

Zdeňka S., 18. 12. 2017, 20.55

Takhle znám Ježíška od malička , jako pražské Jezulátko

Katka

Katka, 18. 12. 2017, 18.12

To mě byl teda sympatičtější ten ježek, kterého jsem si pod slovem Ježíšek jako dítě představovala ;o)

Gabill, 18. 12. 2017, 18.03

Moj "vianocny" Jezisko je to male miminko polozene na slame. Takto si ho nepredstavujem.

vaniilla, 18. 12. 2017, 12.48

Obrázek kelímků v Brně

vaniilla, 18. 12. 2017, 12.46

V Brně je na vánočních kelímkách

nikolava, 18. 12. 2017, 12.29

Jsem zvědavá jak si ježíška budou představovat moje děti. Syn má zatím 2 a kousek tak to ještě neřeší

Mygara

Mygara, 18. 12. 2017, 12.28

a on někdy někdo Ježíška viděl, že ví, jak vypadá )

porsche, 18. 12. 2017, 12.11

Taky jsme u nas doma pro naseho Jeziska

Cherrynka, 18. 12. 2017, 11.40

Moc hezký a já s tím souhlasím

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů