Kabelka Obag
Vložil(a): rodinka, 11. 11. 2016 14.50
Maminky,mate nektera tuto kabelku? A jak jste s ni spokojene?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Ahoj všem, holky, zajímalo by mě, co dáváte v rodině za dárky. Osobně mě teď zajímá dárek pro sestru. Ona je taková víceméně sportovní, kabelky nenosí, lodičky nenosí, prostě takovej sporťák. Tak budu ráda, kdybyste se podělily o vaše tipy a nápady na dárky... Možná se může zdát, že je brzy, ale není
Jiné než obag nenosím. Tady je super, že si ji každá můžeme nakombinovat jak chceme a zatím semi fakt ještě nestalo, že bych potkala holku se stejnou obag kabelkou, jako mám já ) hodně velký výběr mají na eshopu different odkud si je objednávám, na prodejnách mi přijde, že jich tolik nemají
viktorie12, 21. 5. 2019, 14.08
Já ji tedy mám a za mě super kabelka, která se ti hodí ke všemu. Líbí se mi, že je prostě jiná než ostatní kabelky. Trošku na nich ujíždím, takže už mám ve své skříni čtyři