Kabelky

zobrazeno 1842×

Vložil(a): BeruskaaK, 22. 12. 2017 14.27

Zdravím, už půl dne hledám na netu nějakou pěknou větší kabelku, měla by být vyztužená a tvaru loďky. Mám ráda značky typu Pierrecardin atp. ale nevím, kde nějakou sehnat za rozumnou cenu, neporadil by mi někdo prosím?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Kamcca, 24. 9. 2021, 23.00

Mně se každá kabelka po roce rozpadne takže tam zkusím mrknout když říkáš že ti tak drží

Betuska12, 25. 9. 2021, 18.06

Určitě zkus, maj podle mě fakt kvalitní věci

Betuska12, 23. 9. 2021, 20.50

Z nejkufry.cz jsem si koupila už dvě kabelky a jsem moc spokojená, jediný kabelky, který jsou pořád jako nový i když je pořád tahám

Dajikaaa, 3. 9. 2020, 16.08

Já jsem v létě střídala asi tak dvoje boty. Ale já si kupuju fakt kvalitní botky, takže to bylo uplně v pohodě. No a už se zase poohlíím po podzimních botkách

Alexx, 3. 7. 2020, 23.28

Holky, mám dotaz Jaké botky preferujete v létě? Střídát to, nebo léto odchodíte v jedněch botech?

Alexx, 3. 3. 2020, 15.33

Koukám že ten shop je tady hodně oblébený Taky jsem tam nakoupila na vanoce a sem tam si tam neco koupim i ted

Dajikaaa, 22. 12. 2020, 22.26

No a Alexx, jaké boty preferuješ na toto období? kozačky nebo spíš jen kotníkové botky?

Alexx, 6. 12. 2019, 21.44

Já jsem letos všechno řešila pres net. Nakupovala jsem hlavně modu, doplnky a boty. Hodně jsem nakupovala na different.cz. Ten shop určitě doporučím. Spolehlivý a nabídka senzační.

Dajikaaa, 22. 12. 2019, 23.09

Super shop, i já jsem tam nakupovala letos snad vše, co bylo z mody nebo doplnku.

Alexx, 31. 3. 2020, 21.07

Kupovala jsi na different i nějaké značkové kabelky? Ráda bych koupila desigual a do obchodu se nedostanu. Nemusím se bát kvality?

Eliiika85, 3. 11. 2019, 16.06

Ahojky holky, už řešíte vánoce? Já už docela ano. A tak nějak mi došly nápady. Co tak nějak dáváte rodině vy?

Dajikaaa, 28. 9. 2020, 14.19

Ahojky, myslím, že opět aktuální téma Už řešéte vánoce? Přemýšlíte, co budete dávat? Nebo už máte vymyšleno a vybráno?

kamila.336, 20. 5. 2019, 12.52

Ahoj holky, shanim obag kabelku pro moji kamaradku na narozeniny, jiz hrozne dlouho si ji preje, jen moc nevim kam se podivat, abych nekoupila nedej boze nejaky padelek. Budu rada za kazdou pomoc, diky

michaelanavrc, 21. 5. 2019, 9.28

Ahojky mrkni se na different.cz Mají originaly a ruci za ne. Navíc cesky eshop- coz je podle me velka vyhoda.

kamila.336, 24. 5. 2019, 12.56

No podle toho jakou by si ta kamaradka prala ci jakou velikost potrebuje, ale myslim ze ani jednou nic nezkazite.

michaelanavrc, 27. 5. 2019, 8.59

To mate pravdu, tak asi objednam tu mini hnedou, ma skoro všechny boty hnede, tak aspon ji to bude ladit. Ještě jednou moc dekuji.

vandica, 25. 11. 2018, 21.14

Ano mám PacaPod, je to nejlepší co jsem objevila. Dobře organizovaná a vypadá na kočárku úžasně.

kamila.336, 23. 5. 2019, 14.33

Dekuji moc, objednam asi nejakou tedy, koukala jsem ze mají velke i mini, asi koupim tu vetsi.

vilina, 24. 11. 2018, 21.37

A kterou jste si koupila? Mají jich hodně, mě se líbí ty tři v jednom.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů