Legíny.punčocháče
Vložil(a): dasza, 3. 12. 2016 9.25
Nosite?? Ja hodně. Mam rada ruzne barvy.termo.obyč..ale vadí mi.že tak žmolkuji,a neustále kupuji nové..jo asi je to tím že kupuju levné( lidl.tesco stanky a ted i kik)..kupujete nekdo nekde opravdu kvalitni?co vydrží bez žmolku????
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 11. 4. 2017, 19.42
také mi všechny po čase sežmolkují
Soniiiciii, 24. 1. 2017, 8.53
Zmolkuji?
Leňulinka.lenka, 21. 1. 2017, 11.16
zkus mrknout na nejleginy tam mají fakt kvalitní
kamila.336, 24. 4. 2017, 13.47
Mam od nich leginy a jsem velmi spokojena i s cenami.
Aliisha, 5. 12. 2016, 11.29
Já kupuji v LIDLU a jsem s nimi vleice spokojená.
BonnieParker, 4. 12. 2016, 22.49
Nosím leginy z Lidlu a na zmolky si nemůžu stěžovat.
Zuzka Čtvrtečková, 4. 12. 2016, 21.58
Nosím hodně a hodně z Takka,dřív než žmolky, tak je roztrhnu Nosím hodně sukně
Petra Schoberová, 3. 12. 2016, 20.56
já sem spíš teplakova ale kupuju většinou v kiku a mam stejný problem par vypraní a je to ......