Legíny.punčocháče

zobrazeno 1933×

Vložil(a): dasza, 3. 12. 2016 9.25

Nosite?? Ja hodně. Mam rada ruzne barvy.termo.obyč..ale vadí mi.že tak žmolkuji,a neustále kupuji nové..jo asi je to tím že kupuju levné( lidl.tesco stanky a ted i kik)..kupujete nekdo nekde opravdu kvalitni?co vydrží bez žmolku????

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

mattonka, 28. 2. 2018, 18.16

Ahoj, já měla ten samý problém:) Až mi sestra, která miluje nakupování na internetu řekla o zn. Cellbes. Mají celkem hezký výběr a už jsem jedny legíny od nich na zkoušku objednala a musím říct, že zatím dobrý

Mygara

Mygara, 11. 4. 2017, 19.42

také mi všechny po čase sežmolkují

Soniiiciii, 24. 1. 2017, 8.53

Zmolkuji?

Leňulinka.lenka, 21. 1. 2017, 11.16

zkus mrknout na nejleginy tam mají fakt kvalitní

kamila.336, 24. 4. 2017, 13.47

Mam od nich leginy a jsem velmi spokojena i s cenami.

nikolava, 6. 12. 2016, 9.08

Já nenosím, ale už nad tím přemejšlím Čím jsem starší tím je mi větší zima

Aliisha

Aliisha, 5. 12. 2016, 11.29

Já kupuji v LIDLU a jsem s nimi vleice spokojená.

BonnieParker, 4. 12. 2016, 22.49

Nosím leginy z Lidlu a na zmolky si nemůžu stěžovat.

Zuzka Čtvrtečková, 4. 12. 2016, 21.58

Nosím hodně a hodně z Takka,dřív než žmolky, tak je roztrhnu Nosím hodně sukně

skřítek, 3. 12. 2016, 21.50

Nosím obojí. Ale jenom ke kozačkám, k tomu něco delšího a je to. Já má nějaké tuším z HM a drží...

Petra Schoberová, 3. 12. 2016, 20.56

já sem spíš teplakova ale kupuju většinou v kiku a mam stejný problem par vypraní a je to ......

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů