Lupy ve vlasech - co s tím?

zobrazeno 1550×

Vložil(a): BeruskaaK, 19. 2. 2018 21.56

Ahoj, mám takový problém, už dlouho trpím slabými lupy. Jakože vždycky jsem je měla, ale nikdy nešly takhle vidět. Teď v těhotenství je to šílené. Přibývá jich a přibývá... vyzkoušela jsem už snad všechny dostupné šampony a prostředky na lupy, ale zatím mi nic nějak výrazně nepomohlo. Neporadila byste by některá, co s tím?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Madla1, 20. 4. 2021, 22.05

To jsem viděla už po prvním použití, že mi sedí, ale úplně mi samozřejmě zmizely až když jsem ho používala pravidelně.

Betuska12, 22. 4. 2021, 19.27

Aha jasně, tak moc děkuju za odpověď, zkusím ho.

Madla1, 24. 4. 2021, 23.25

Nemáš za co, tak snad ti bude taky vyhovovat.

Betuska12, 17. 4. 2021, 20.17

Taky to tak mám, umyju si vlasy, říkám si dobrý dobrý a jenom se trochu podrbu a.... asi bych ten šampon zkusila, už jsem vyzkoušela, kde co, ale nic s tou ureou ještě ne. Těch lupu ses zbavila hned jak si ho začala používat nebo to trvá?

kamika, 29. 9. 2019, 23.25

Já jsem byla také v CLINICAL HAIR&HEALTH Vlasové centrum a klinika zdraví. Měla jsem hodně lupy a nevěděla jsem si s tím už sama rady.

vilina, 21. 9. 2019, 20.16

A jaký jste měla problém?

jarcula, 26. 5. 2019, 20.26

Já se zítra zkusím objednat.

vandica, 25. 5. 2019, 18.05

Pokud je to genetické, tak s tím asi moc neudělají. Ale mě pomohli, aby mi tolik nepadaly vlasy po porodu.

jarcula, 15. 5. 2019, 20.43

Myslíš, že dokáží vyřešit všechny problémy s vlasy?

vandica, 28. 4. 2019, 20.27

Ano a mám vlasy jaké jsem vždy chtěla. Silné vyživené a nepadají mi. Měla by tam jít každá žena, která má problém s vlasy.

jarcula, 27. 4. 2019, 21.48

A ty jsi na něm nebyla?

vandica, 21. 4. 2019, 20.56

Jsem stejného názoru, kamarádka tam také byla a má konečně krásné zdravé vlasy.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů