Nákupy na Hamty.cz

zobrazeno 1230×

Vložil(a): mamaveru, 28. 9. 2018 9.46

Tak jsem si koupila šaty z Bonprixu za 1650 ,- přes https://www.hamty.cz/ a opravdu mi vrátili 148 Kč zpět na účet. Včera to přišlo. A to jsem to zapomněla ještě zkombinovat se slevou 10% :-(, kterou tam nabízeli, tak příště. No potěšilo to:-)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Fuga

Fuga, 2. 10. 2018, 19.53

Já jsem registrovaná na vratných penězích a to mi stačí

vendy.z, 2. 10. 2018, 8.13

Super, já na to vždy zapomněla

Ketris

Ketris, 1. 10. 2018, 22.01

Jinak ja Bonprix moc nemusim..

dadinkamaminka, 1. 10. 2018, 19.30

Na Bonprixu maj hezky obleceni, ale bohuzel pokazde je to snad jina velikost. Jednou mam 46 a je mi to maly, jednou 46 a pada to ze me... Uz tam moc kvuli tomu nenakupuju... Ale hamty znam, i plnou penezenku, u te uz mam vydelano 5000

Mygara

Mygara, 30. 9. 2018, 18.52

Také občas využívám je to něco asi jako Vratné peníze ne

Janna, 29. 9. 2018, 21.20

Z Bonprixu jsem kdysi dávno něco občas koupila, ale teď už ne. Kvalita nic extra.

Žofinka

Žofinka, 29. 9. 2018, 19.03

Tak peníze navíc se vždy hodí

Minnie, 29. 9. 2018, 14.42

Z bonprixu nenakupuji ale sleva zajímavá

Leňulka, 28. 9. 2018, 23.18

Z bonprixu vůbec neobjednávám tam nemají nic na mě já musím nakupovat v dětským

snany, 28. 9. 2018, 17.03

Hampty Hampty, ať mám víc než tamty

Adrianita

Adrianita, 29. 9. 2018, 20.10

Taky mě to hned napadlo

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů